Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, ha...

Mit tegyek az ellen, ha édesapám nője kitúr (t) a helyemről?

Figyelt kérdés

Szüleim kb. 6 éve váltak el ; én most nyáron leszek 19 (L).

Édesapám pár km-re költözött el.


Mindig is nagyon jó volt a kapcsolatunk apukámmal.


Amióta külön él,voltak barátnői,de egyiket sem mutatta be. (Ahhoz idő kell és egy szűrő is.) Egészen 2012-ig. Május elsején elhozta a településünkön tartott ünneplésre és bemutatta... fél év után.


Én továbbra is úgy aludtam nála,hogy suliidőben péntek du-tól szombat estig ; szünetekben pedig végig ott voltam.


Különösebben semmit nem gondoltam a nőről. Nem is nagyon találkoztam vele


2013 nyarán apum által sétáltunk közösen a környéken hármasban,ahol apum lakik. (Ők ugyanabban a városban laknak.)

A végén hazakísértük az anyjához,ugyanis 30 X éve vele él... KHM.


A nőről amúgy annyit kell tudni,hogy egy barátja sincs;álszent;nyávogva beszél;olyan,mint egy boszorkány (dohányzik,fekete-festett haja van,hófehér a bőre)


Nyáron 2X is elvitette magát apukámmal nyaralni. Mert ugye miért ne.. ? Velem nem is nyaralt apukám.


Így tehát 2013 karácsonyán is feltétlenül a családdal kellett ünnepelnie.


Egyre jobban irritált az idők során.


Már jópár hónapja észrevettem, hogy ez a nőci sok cuccát odahordta édesapám lakására. De nem zavart,ugyanis amikor én ott aludtam,ő sosem.

Egészen kb 1 hónappal ezelőttig...

Amikor is apukám megkérdezte,hogy nagy baj lenne-e,hogy BOSZORKÁNY is ott aludjon akkor,amikor én. Mondtam neki,hogy igen. De mégis mit gondolt?? Heti 1 X alszok ott,miért nem otthon lepzsel ?! Ja igen... összeveszett az anyjával (milyen meglepő) és 'nem szeret otthon tartózkodni,szóval gyakorlatilag itt lakik'. Csodálatos ;]]]]]

Viszont azóta 1X muszáj voltam úgy aludni. Nem hiszem el,hogy édesapám ennyire nincs tekintettel rám


Eleve úgy gondolom,hogy mostanában tényleg nem jutok eszébe és az első helyem átvette ez a lény. Ő,ki a cuccait a helyemre pakolja ; kinek cuccaival telis-tele van a fürdőszoba ; kinek több éve festett,cigifüstös vasalt póthaja hullik,mint egy kutyabunda..


Nem tudom,mit csináljak,mert ezt a nőt elviselni nem tudom

Az meg egy külön szívfájdalom,hogy édesapám így eltávolodott


amúgy én vagyok az egyetlen gyermeke. vagyis ezek után..ki tudja,hogy lesz-e utánpótlás...



2014. máj. 15. 14:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Te féltékeny vagy. Nőlj fel nagyon gyerekes vagy.
2014. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Te meg tanulj már meg értelmezően olvasni,mielőtt beleokoskodsz ;) KÖCCE.
2014. máj. 15. 15:10
 3/33 A kérdező kommentje:
amúgy ***NŐJ
2014. máj. 15. 15:11
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Megerősítem első hozzászóló véleményét, én is így gondolom.


Gyerekes vagy, önző, hisztis és gonosz.

Mi lenne, ha egyszer nem arra gondolnál, hogy apád a te tulajdonod, hanem azt gondolnád végig, hogy boldog e a "boszorkánnyal"


Apád épp elég áldozatot hozott érted, amikor megóvott a kapcsolataidtól felnőtt korodig.

Köpd ki a cumit, és nőj fel mert a kiskirálylány apu kedvence szerepből már egy kicsit kinőttél korod szerint persze.

2014. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam soha,hogy az én tulajdonom.


Úgy tűnik,nem értitek -de hisz sem a tapasztalataitok,sem az eszetek alapján nem tudjátok megérteni,hogy milyen kapcsolat volt kettőnk között. A legeslegjobb és a legerősebb. Neki mindent elmondtam,édesanyámmal nem tudtam ilyen nyitott lenni.


Az irományomat pedig nem a rosszindulat szülte,hanem az a fájdalom és tehetetlen düh,amit ez a nő előidézett.

Csak ismerem már valamennyire,és ha kétszínűnek állítom be,akkor kétszínű.


Tényleg kár is kiírni bármit,mert milyen a magyar ember?? 99% lehurrog (magyar mentalitás) , még jobban beléd rúg. Sok direkt félrevezet. A válaszadók többsége aluliskolázott személy,sokan szexéhes szüzek. Kiégett emberek,akármiről is legyen szó.

Normálisak? 1%.

2014. máj. 15. 15:36
 6/33 anonim ***** válasza:
84%

"Nem is gondoltam soha,hogy az én tulajdonom. "


Hát dehogynem. Azt írod, hogy kitúrt a helyedről. Az apád mellett felnőtt fejjel már nem a te helyed van, hanem a párjának a helye. Nem lehetsz mindig apud kicsi lánykája.

A leválás a szülőről kb 3 évesen meg szokott történni, nálad ez egy kicsit elhúzódott. Szerintem már szinte szerelemmel rajongással szereted apád, ezért vagy féltékeny arra a másik nőre. Azért ez a te korodban már nem egészséges. Nem vagy már 5 éves.

Ha nem így lenne, hanem normál összhang, akkor nem féltenéd a bensőséges viszonyodat apáddal, ugyanis arra a betolakodó nincs hatással. Épp úgy beszélgethetsz vele kettesben.


A válaszolók értelmi képességeit meg megkérdőjelezheted, de ha az irományodat 10 év múlva visszaolvasnád, nagyon szégyellnéd magad.

2014. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%

Csak csatlakozni tudok, hisztizel itt, de el kéne fogadnod, hogy 19 évesen már elvileg felnőtt lány vagy, és igenis lehet fontosabb az apádnak az hogy a párjával legyen.


Ha úgy nézzük, ő a párja, jelenleg ő a családja az apádnak, így nézve jogos hogy akár őt is magával viszi, vagy fordítva is elég tré dolog elvárni, hogy figyu, ma itt alszok, takarodjon már el a nőd.


Az meg megint sokat elárul rólad, hogy amint nem neked tetsző választ kapsz, rögtön mindenki hülye csak te vagy a helikopter.Csak tudnám az ilyen parasztok miért tesznek fel egy kérdést, ha szerintük a válaszolók 90%-a hülye...

2014. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%
remélem soha nem ismerek meg hozzád hasonló hisztérikus, önző, gyerekes hölgyeményt... sajnálom apud és a barátnőjét...
2014. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

én meg titeket sajnállak. tömeg-effektus : egy valaki elkezdi,a többi folytatja -.-


szánalom

2014. máj. 15. 16:00
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
igen, rajtad kívül mindenki hülye.. gondolkodj el ezen... ez olyan, mint mikor mindenki érzi a szar szagot csak te nem:)
2014. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!