Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok ilyen hosszú értelmetle...

Tudtok ilyen hosszú értelmetlen mondatokat amik nagyon hosszúak és semmi értelmük nincs? és általában: ha-val kezdődnek

Figyelt kérdés

#mondat #vicc #hunor.vicces
2016. júl. 1. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Hajóakedvedüsdatenyered.
2016. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha ilyen hülyeségket kérdezel, vagy írsz Bakonybaradla-felső vasúti megálló, kérem csatolják be a tízezer méter utazómagasságon tilos a dohányzás, babos tökfőzeléket kérek egy újságot Pirike de jól néz ki a fene ez akkor holnap még itt lesz ez vagy moderálva lesz a kecske szőre miatt Lajos bácsi és Lajos néni szerepelt a tévében és most furunkulus nőt a pálmafa tetején az ufóelhárító radaron
2016. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

1-es nem tudom nekem sosem volt hajó kedvem

volt rossz és jó de hajó sosem

bennem van a hiba???? HAzugság az életem??? :'(

2016. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. félreértettem volna a kérdést?
2016. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem
2016. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
olyanra gomdoltam mint pl. ha két kecske 6 autót vezet és babinéni 7 macskát rezegtet(és így nagyon sokáig fokozni) akkor Petikének hány traktorgumi lesz az udvarán?
2016. júl. 2. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha öt piros alma 250 forint és 1 kg barack 1000 forint, akkor mi volt előbb a tyúk vagy a tojás?
2016. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tudjuk, hogy a hang atlagos terjedesi sebessege 340m/s,

akkor ki egy nagy uvoltessel ki tudjuk szamolni, hogy hany mm-re van tolunk a vilag legoregebb faja. Mindenki tudja, hogy a vilag legoregebb faja a majomkenyerfa. A majomkenyerfa alatt husol egy gazella. Ebbol be tudjuk bizonyitani, hogy 2+2 = malteroslapaaaaaaaat.Ebbol ki tudjuk kovetkeztetni Bill Gates teljes nevet, ami elengedhetetlen a Mojang adatbazisanak feltoresehez. Ha feltortuk, regisztraljunk anyi minecraft fiokot, amennyit csak tudunk. Ezutan jelntkezzunk be az egyik mc fiokkal a steamba. Ettol a steam osszeomlik. Az koztudott, hogy ha nincs steam, akkor a hot dog az IKEA-ban csak 50 ft lesz. Tehat 100%-al tobb etelhez jut6unk ugyanannyi penzbol. Ezzel azt ertuk L, hogy a gyermekehezes aranyat csokkentettuk Magyarorszagon. Ha tobb gyerek lesz Mo-n, akkor a nagymamam hamarabb mehet nyugdijba, azaz lesz kire sozni a tesomat a nyariszunet alatt, en megegyedul lehetek otthon, es nem kell neki 5 percenkent ugrani valamiert, ami az en kenyelmemet szolgalja.

Remelem sikerult levagnom hogy mit szeretnel, kerdezo.

Bocs hogy nem irtam ekezetet, samsung andro 4-en rossz a billentyuzet optimalizacio, sokaig tartott volna leirni.

2016. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 macska ugrik, az egyik kék, a 2, gyenge a 3. megbetegszik,milyen színe van az elefántnak ha 63 lovat láttál 365 nap alatt?
2016. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 piriiiii ***** válasza:
Óh, köszönöm.
2016. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!