Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a fura, ertelmet...

Mit jelent ez a fura, ertelmetlen alom? Kicsit lehet hosszu, de ha rohogni akarsz olvasd el, es azert is mert fonots, ird le mit gondolsz rolla.

Figyelt kérdés

Elmeselem almomat: Valmi kiallitas volt az egyik utcaba hogy, megesszuk a krumplit->megemesszuk->abbol lesz egy macska->az terhes lesz->megszuletnek a kiscicak->nagyobbra nonek->abbol kismalacok lesznek->a vegen pedig egy nagy diszno

Ezek az allatok(..) nem eltek az almomba, ki voltak allitva(ez a folyamat) mintha kitomott allotak lettek volna. Jottem otthonrol mentem az uton, es elmentem az a nagy ,,kitomott,, diszno mellett, es mikor tulhaladtam rajta, utanam szolt..megilyedtem, hogy a diszno el...es elkezdtem egyre gyorsabban menni, majd futni, mert a diszno, teljes erejebol szaladt utannam...a kezembe valami nehez dolog volt, amitol nehezen ment a futas, elrkeztem a sarokig, ahol par ember, ugy allt, hogy valami hid szeruseget allkottak, a hatuk moge mentem, a diszno meg valahogy udaugrott az emberek koze..es felebrettem.



2012. szept. 13. 21:36
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom ez milyen álom lehet szerintem csak az elméd keszekusza zagyvasága,nem jelent semmit.Én is zsoktam ilyen zagyvákat álmodni.
2013. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!