Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem látom magamat a...

Miért nem látom magamat a tükörben?

Figyelt kérdés

Van pár tükör a házban. Amikor beállok elé, akkor nincs ott senki, csak a fal. Mintha nem is léteznék. Vagy, ha egy másik tükör előtt állok, akkor a kinyitott ajtó van mögöttem, nem a fal, de ez mellékes, attól függ mi előtt állok...

Anyukámnak szóltam, és beálltunk együtt a tükör elé, majd megkérdeztem, hogy ő lát-e, és látott. Én akkor sem láttam magamat csak őt.



2016. júl. 22. 13:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
ez nem vicces. Szerintem csak egy troll. Nézzétek a kategóriát, mielőtt beveszitek
2016. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Eredetileg ezoban volt.
2016. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 bit123bit ***** válasza:
Szerintem próbáld meg minőségi tükörrel, lehet hogy tescos tükör, és ezért nem látod magad. Amúgy velem is volt már ilyen, de ott semmit nem láttam mondjuk lehet hogy a légtükör jobb lett volna, de most már csak inkább minőségi tükröt használok.
2016. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Bekapcsoltam a tükröt, de még mindig nem vagyok benne. Nem értem, akkor hol vagyok? Vagy a tükörképem...

Nem tudom. Állítólag más dimenzió a tükörkép. Lehet, hogy abban a dimenzióban máshol vagyok éppen?

2016. júl. 22. 23:51
 15/23 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Lenne egy kérdésem. Mi a jó a trollkodásban? Abban, hogy szórakozol az ilyanokkal, akik csak segíteni akarnak az embereknek? Idióta...

2016. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

fhú, gyerek...


neked valami nagyon fárasztó a humorod...

2016. júl. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Talán fordítsd meg azt a kibäszott tükröt, és ne a foncsorozott felületét csodáld.
2016. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy meghaltál és szellem vagy?
2016. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Vagy lehet olyan csúnya vagy, hogy a tükör inkább nem mutatja a tükörképed, mert sajnál téged?
2016. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 tavasz1999 válasza:
indítsd be a tükröt, ha így sem látod magad benne ,akkor az azt jelenti hogy te bolond vagy
2016. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!