Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem látom magamat a...

Miért nem látom magamat a tükörben?

Figyelt kérdés

Van pár tükör a házban. Amikor beállok elé, akkor nincs ott senki, csak a fal. Mintha nem is léteznék. Vagy, ha egy másik tükör előtt állok, akkor a kinyitott ajtó van mögöttem, nem a fal, de ez mellékes, attól függ mi előtt állok...

Anyukámnak szóltam, és beálltunk együtt a tükör elé, majd megkérdeztem, hogy ő lát-e, és látott. Én akkor sem láttam magamat csak őt.



2016. júl. 22. 13:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

De anyukám látott benne, csak én nem vettem észre magamat, pedig kerestem, szinte próbáltam belehajolni.

De mondom, szerintem ez a dimenziós dolog a probléma...

2016. júl. 23. 20:07
 22/23 anonim ***** válasza:

mert

-társaságra, figyelemre vágysz és így próbálod megszerezni és megtartani a figyelmet,

-pszichiátriai betegséged van, pl. skizofrénia,

-teszteled az embereket, miket is lehet ilyenre válaszolni,

-konfabulálsz,

-az előzőek keveredése.

2016. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
dimenziós dolog, paranormális jelenség nem lehet a háttérben, mert már a fő kérdésedben egyértelműen lehet következtetni, hogy ezek nem állják meg a helyüket. Csak olvasd magad vissza és gondolkozz..
2016. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!