Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Harmadik szemnek köszönhető?...

Alarist kérdése:

Harmadik szemnek köszönhető? Volt egy esett, hogy tekintetem a tükőrben merett. Ekkor mintha kívülről figyeltem volna magamat. Kb egy perc elteltével más embert láttam magam helyett. Akkor nagyon megijedtem, azóta ez a gondolat foglalkoztat.

Figyelt kérdés
Harmadik szem, félelem, reinkarnáció,

2016. ápr. 1. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem harmadik szem. Egy ilyen fixáció esetén minden ember elidegenedik a saját tükörképétől. Ez egy enyhébb meditációs gyakorlat része szokott lenni amivel az Én elidegenedik a saját testétől, de csak bizonyos előkészületek után érdemes végezni, pont azért, amit te is átéltél.
2016. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
31%
Szerintem csak eléd állt valaki miközben a tükörbe bámultál
2016. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez bambulásnál legtöbbször igy van.elkezdenek folyni a vobalak es osszeall egy masik kép csak kár hogy rögtön megtöri egy pislogás mielőtt összeáll teljesen es lehet kezdeni előlről.

Ugyanez tortenik ha pl ketszinu koveket bámulsz (pl regi orvosi varoban)mint a sakktáblán, egy idő mulva összefolynak.

2016. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 death42 ***** válasza:
71%

Ne ijedj meg, az csak a tükörképed.

Sajnos nem mindig választhatja meg a tükörképét..:DD

2016. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedről eszembe jutott, régebben én is próbálkoztam hasonlóval, ki is írtam a kérdést, mert kíváncsivá tesz a dolog...

Állítólag előző életeinkbe is beleláthatunk ilyen módon.Velem más történt a tükör bámulása után, az is érdekes.Úgy látszik, embertől függően különféle tapasztalatokat vált ki...

2016. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Helyes!

Ha tükörben nézed magad, külső szemlélő vagy. Azt látod, akit "nem te" látnak.

Más embert láttál magad helyett a tükörben? képzeleted játéka.

2016. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
50%
Mit szedtél be? Ha semmit akkor irass fel gyógyszert.
2016. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végeztek egyszer egy pszichológiai kísérletet: embereknek egy pontra kellett mereven bámulni. A kísérleti alanyok néhány perc után mindannyian különböző (többnyire ijesztő) arcokat kezdtek el látni. Ennek megvan a pszichológiai magyarázata: az emberi agy nem arra van berendezkedve, hogy egy pontra fókuszáljon, és ha mégis ez történik, akkor elkezd képeket "vetíteni". Úgyhogy ebből a szempontból teljesen lényegtelen, hogy a tükörbe néztél, egy pontra figyeltél, és az agyad közbelépett. Ez egyszerű pszichológiai jelenség, nincs köze a reinkarnációhoz. (Írom ezt úgy, hogy abszolút hiszek a reinkarnációban, amióta előjöttek az előző életeim emlékei, de SOHA nem láttam magam kívülről. Mindig belülről, a saját szemszögemből láttam eseményeket.)
2016. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!