Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha soha nem fürdök több évig...

Ha soha nem fürdök több évig akkor én is szent leszek, mint Szent Margit?

Figyelt kérdés
Tanultuk töriből, hogy azért volt szent, mert nem fürdött rengeteg évig.
2016. aug. 4. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha ezt tanultad, akkor igen ostoba volt a tanárod. NEM ezért lett szent, hanem azért, mert sanyargatta magát és imádkozott. Akkoriban még nem is volt szokás naponta fürödni.
2016. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát amint megérzik a szagodat biztos fel fognak kiáltani hogy te szent isten...
2016. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szent hanem büdös leszel
2016. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A második válaszoló is megmondta, hogy én leszek a Szent Isten, tehát nem büdős!
2016. aug. 4. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a második válaszoló komolyan írta, csupán hülye kérdésre hülye válasz.
2016. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a Szent Isten, mert büdi vagyok! Punktum
2016. aug. 5. 20:04
 7/8 anonim válasza:
Soha ne fürödj, ne csak több évig.
2017. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fürödni azt meg oszt minek télen még melegit a kosz !!nyáron megvéd a leégéstől enngem a bába megmosott oszt jó!!Igaz rettentően büdös vagyok aztat mondják de én nem mondanám én nem érzem!! A múltkor nem engedtek fel a buszra sem.pedig direkt nem rühelőztem !!! Volt aki felsirt a buszon mikkor felakartam szálni hátsó ajtón menekültek le az emberek miért?alsógatyát 82-ben cseréltem de már lerohadt rólam no ezért kár fürdeni !
2019. jan. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!