Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A szomszédnéni nem adja...

A szomszédnéni nem adja vissza a kishalam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy aranyhalam, Hali a neve, és akvárium híján egy kis zacskó vízbe tároltam az íróasztalomon. Egyik nap, mikor hazaértem a suliból, a zacskó kilyukasztva, a víz kifolyt, Hali meg sehol :/ Anya azt mondta lehet h elugrált a wc-ig és beleesett (de azt mar megneztem es nem) de az is lehet h a szobában van valahol (ott se talaltam) vagy kiugrált az ablakon és átment a szomszédokhoz és ott ugrott bele a wc-be. Becsöngettem a szomszédnénihez és megkérdeztem h megnézhetem-e a wc-jét, de nem engedte.. szerintem biztos nála van, mert olyan goni feje vann! hogy szerezzem vissza Halit?

2016. okt. 13. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló agymenéseket a Humor kategóriába kérjük, csókolom
2016. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ó de vicces. Épp ittam, majdnem leköptem a monitort. Kérlek, írj még ilyen csoda jó poénokat. Vagy inkább ne. És ha mégis, ne ebbe a kategóriába, itt senki nem kíváncsi erre.
2016. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
45%
Feldobtad az estemet XD
2016. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi ez a szar? Teszem fel a kérdést és tetted volna te is ha beenged.
2016. okt. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy a szerencsétlen haluci egyszerűen csak kereket oldott, mert rosszul bántál vele és nem szeretett téged túlzottan?
2016. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom :( én jól bántam vele, mindennap etettem sok zöldséggel meg gyümölccsel h egészséges legyen :)
2016. okt. 14. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!