Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok ez nagy hátrány?

Lányok ez nagy hátrány?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú vérfarkasnak hiszi magát és telihold éjszakáján kimegy az utcára és idegeneket megharap váratlanúl, emiatt már többször is megvertek, de nem fájt , mivel elég gyorsan "regenálódtam" a képességeimnek hála.

17F


2016. nov. 19. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... eléggé :D Igen, hátrány, ha teliholdkor 17 évesen idegeneket harapdál :D
2016. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hullocsillag13 válasza:
Kedves kérdező! A Teen Wolfba képzeled magad vagy mi van?
2016. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De utána elszoktam mondani nekik, hogy a falkámba toborzok tagokat és emberfeletti képességeket kapnak majd.
2016. nov. 19. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Fognék egy ezüst kardot és levadásználak, szóval nem hátrány, szeretek vadászni:D A dragon scale armorom úgyis jobb mint a te bundid:p
2016. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gyengére sikerült már bocs XD
2016. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ha ilyen az armorod, akkor a bundám biztos, hogy nem állna jobban, és ez amúgyis kell nekem, szőrtelen vérfarkasról hallottál már? ezaz én se.

2016. nov. 19. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] Még jó hogy nem olyan:D Rongyokat nem hordok.
2016. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
*-* nah az jó :D a sisak, hát igen ennek a felszerelésnek a kinézetét eléggé feldobná a bundám :/, akkor mostantól jobban figyelek majd, ha toborozni indulok ._.
2016. nov. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!