Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kérdezzél, én válaszolok....

Kérdezzél, én válaszolok. Benne vagy? :D

Figyelt kérdés
Unatkozok...kérdezzetek velem kapcsolatosan.Csak intimet ne léccives,mert még a 16.évemet se töltöttem be:)
2010. máj. 2. 18:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/130 anonim ***** válasza:

Már dolgozom,de napról-napra élünk,szóval a fizetés elmegy a kajára,de alapcsomagot fizettünk és az újságor lemondtunk,csak heti tv újságot veszük,ami 3900 Ft,szóval nem drága.

De ronda vagyok,szóval az orrom elég gáz,meg nagyon fehét bőrű vagyok és csúnyán leégtem és ilyen szeplőszerű bigyók lettek a hátamon eléggé ronda,majd egyszer megnézemet bőrgyógyásszal,állítólag lézeres kezeléssel el lehet tűntetni,de gondolom tök drága lehet.


Hát elég komoly kérdést fogok írni,fiúkkal kapcsolatban most,szóval az van hogy szerintem a férfin legyen azért szőr.

Te erről mit gonolsz?(lennt van a lényeg)


Tudod egyre több fiú borotválja le a fan,láb és hónajszőrét és én nem találok semmi férfiasat abban ha tök csupasz egy pasi.Szóval ha túl dús lehet ritkítani,meg fazonra nyírni,de az hogy tök csupasz legyen nem jön be,elég gáz,nem azt mondom hogy nagyon szőrős legyen,de ne legyen már csupasz,meg vasalt hajú.A lányos fiúk nem jönnek be.

2010. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/130 anonim ***** válasza:
Kedvenc film,zene?
2010. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/130 A kérdező kommentje:

1.:

Teljesen igazad van!Jó,borotválhatja magát,de azért ne mindenhol mert akkor így "nem igazi"férfi.

2.:

Sok kedvenc filmem,zeném van:)

2010. jún. 3. 14:17
 94/130 anonim ***** válasza:

Végre valaki aki szintén úgy látja hogy az igényességet a férfiak sokszor a szinte elnőiesedéssel keverik.Nagyon nem jön be a a lecsupaszított férfi test,a lábszőr nem zavar,sőt a hónaj se,ha nagyon dzsungel akkor vágja formára,de ne legyen már kevesebb szőr rajta mint egy nőn.


Van valamilyen példaképed?

2010. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/130 A kérdező kommentje:

:)

Sokat gondolkodtam a példaképes dolgon,de ha lenne is akkor valami sztár,énekesnő:)Az anyukám azért nem mert apámmal van(bocsi,ezt muszáj volt)

És neked van?

2010. jún. 3. 17:23
 96/130 anonim ***** válasza:
Nincs példaképem,mi meg anyu miatt vagyunk ott ahol.Szóval ez hosszú lenne,de zúg ivó,ő volt az 4 tesója közül a legkisebb,de őt is használták ki,és ő úgyanezt tette velem.Szóval megfőz,de azon kívül mindent én csinálok 11 éves korom óta,meg akkora kupik csinál folyton.A szép lakásunból is az ő és a manipulativ édesanya miatt költöztünk egy lepukkant családiházba még annó.Hát igen családot,rokont nem választhatunk,csak barátot tudunk.
2010. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/130 anonim ***** válasza:

Mennem kell most,de te is kérdezhetsz,gyorsan kitalálok egyet én is és majd a héten megnézem.


A felnőttekben és a mai fiatalokban(egy részében) mi az a dolog ami nagyon idegesíteni tud?

2010. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/130 anonim ***** válasza:
Van sorozat amit rendszeresen nézel,ha megteheted?
2010. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/130 A kérdező kommentje:

Az idegesít ha lese szarják h mit mondok,meg h bunkóznak.Na jó énis szoktam bunkó lenni,de mindíg oda figyelek hogy mit mond.Meg ha hozzá beszélek akkor ne kezdjen mással társalogni...


És a Barátok közt:D

2010. jún. 7. 13:42
 100/130 anonim ***** válasza:
Kedvenc évszak?Mit szeretsz és mit utálsz az életedben?
2010. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!