Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kérdezzél, én válaszolok....

Kérdezzél, én válaszolok. Benne vagy? :D

Figyelt kérdés
Unatkozok...kérdezzetek velem kapcsolatosan.Csak intimet ne léccives,mert még a 16.évemet se töltöttem be:)
2010. máj. 2. 18:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/130 A kérdező kommentje:
Nem,sajnos ami van városba strand elég lebukkant,meg nem is hiszem hogy mennék...
2010. jún. 28. 18:56
 122/130 anonim ***** válasza:

Hogy bírod a meleget?

Nálunk itt a gyárban meg lehet pusztulni,a légkondi olyan öreg,hogy semmire se jó.Meg egy csomó nő össze van zárva,aminek csak kétszínűség és állandó piszkálódás a vége.Á ezek téged is kiakasztanak?

2010. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/130 A kérdező kommentje:
Nem olyan jól,főleg ha utazni kell.Nem akasztanak ki,mert nem kell velük foglalkozni...de amúgy régen nagyon idegesített:D
2010. júl. 2. 09:59
 124/130 anonim ***** válasza:

Engem azért zavar,mert a részleg ahol vagyok már nagyon összeszokott,senkit nem fogadnak be,undorító stílusba beszélnek(intim dolgok,sex,többit képzeld hozzá) és viselkednek sokszor,segítséget nem lehet tőlük kérni,a pofa vágás az megy nekik,a többit nem részletezném.


Mivel szeretnél majd később foglalkozni?Hogy képzeled el,mi lesz veled 10 év múlva,milyen leszel,mit fogsz csinálni stb?

2010. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/130 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mi szeretnék lenni:S:S Talán vendéglátóiba megyek majd.10 év múlva meg már szeretnék tartós kapcsolatot,talán úgy hogy már házas vagyok...

Remélem így gondoltad:)

2010. júl. 3. 17:37
 126/130 anonim ***** válasza:

Aha ezekre gondoltam,én a te korodban még ilyesmire nem is gondoltam,elég rosszul éltük,nem mintha most jól élnénk,akkoriban csak arra vágytam,hogy jó messzire mindentől és mindenkitől elmehessek,sajna nem jött össze,itt ragadtam.Meg azt akartam hogy átlagos lehessek,mert alatta vagyok külsőleg mindenképp,gondoltam akkor nem fognak folyton piszkálni és én is boldog lehetek majd.Na ez sem jött össze.


Kedvenc mozifilm,esetleg külföldi sorozat?

2010. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/130 A kérdező kommentje:

Hát..nem nagyon járok moziba,max ha sulival megyünk..Szóval mozifilm nem nagyon van,de a Shrekket megnézném(:


Most rá vagyok kattanva a nyomozós sorozatokra.Hetedik érzék,CSI,meg ami szokott menni az rtlen..


Amúgy hogy érted azt hogy élnénk?Van már gyereked,vagy csak férjed?(:

2010. júl. 6. 16:57
 128/130 anonim ***** válasza:

Hogy bírod a meleget?Mit szoktál ilyen melegben otthon csinálni?családiházban v. panelban élsz?

ja én is néha nézem a sorozatokat.

2010. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/130 anonim ***** válasza:

16.47.es vagyok!


Nincs külön családom,tehát párom és gyerekem,a szüleimmel és a tesómmal élek még mindig otthon.Tudod így értettem.Meg úgy hogy rosszul éltünk hogy kevés volt a pénz,meg munkanélküliség is volt,egy keresetből meg 2 gyereket nem lehetett eltartani rendesen,sok mindenről le kellett mondanom,szórakozás,barátokkal beülni fagyizni stb.Szóval dolgozom most de megint munkanélküliség van a családban,rossz a munkahelyi légkör is,és hát a pénz megy haza,szóval semmi nem marad nekem.Mindig abban reménykedtem hogy jobb lesz,hogy lesz lehetőségem kitörni,de sajnos nem.Vannak született vesztesek és győztesek,hát én az előbbi vagyok.


Na nem akarok itt panaszkodni,bár néha jól esik.

Remélem jól telik a nyarad és jól érzed magad,sok szép emléked van és lesz még.

2010. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/130 A kérdező kommentje:

Jajj bocsánat hogy nem válaszoltam a kérdésekre...

Nem bírom a meleget.Ilyenkor bent vagyok a szobába.Családi házba lakok.

Utolsónak köszönöm,jól telt a nyaram:)

2010. nov. 4. 16:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!