Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kérdezzél, én válaszolok....

Kérdezzél, én válaszolok. Benne vagy? :D

Figyelt kérdés
Unatkozok...kérdezzetek velem kapcsolatosan.Csak intimet ne léccives,mert még a 16.évemet se töltöttem be:)
2010. máj. 2. 18:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/130 anonim ***** válasza:

A linket küldő csajszi vagyok,na hogy megnyugtassalak utána néztem és 14 éves kortól már szülőiengedély sem kell hogy orvosi vizsgálatot megtagadj,ha neked nem tetszik.Na nem lebeszélni akarlak,csak hogy tud ha ilyen helyzetbe kerülnél,mit tudsz tenni.És simán ha téged zavar,akkor egyenkénti,külön vizsgálatot kérhetsz és ha nem akarod a melltartod levenni,azt is megteheted.Szóval semmi nem kötelezhető.Pár éven belül aktuális lesz nálad is,sőt valahol már általánosban ez a bevett szokás,de már tudod mit tudsz tenni,ha ilyen történe.



Mi szeretnél lenni,ha nagy leszel?

Ja és népszerű lány vagy,sok barátod van?

2010. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/130 A kérdező kommentje:

Köszike az infot♥

Jelenleg még én se tudom hogy mi akarok lenni...sok mindenen gondolkodtam már,de fogalmam sincs:S:S


Hogy érted hogy népszerű?Az iskolában vagy az osztályban?Az osztályban hát mondhatni,mindenkivel jóba vagyok,de a legnépszerűbbek hogy is mondjam..úgy népszerűk hogy cigiznek 12évesen..

Igen,van sok barátom,fiúk,lányok között is.

2010. máj. 8. 10:51
 43/130 anonim ***** válasza:

A cigi az nem menő,engem nem fogadtak be mert még 5.-es kormban költöztünk ki falura és akkoriba mivel magányos voltam és sokat szemétkedtek velem a külsőm miatt,néha cigiztem,de hál istennek nem szoktam rá,te se tedd,nem egészséges és egy csomó pénzbe is kerül.Ja azért sikerült barátnőkre a végén szert tennem.


Helyes csaj vagy.Szerintem nagyon normális életszemléleted van.


De tényleg milyen betegséged van?

Remélem nem komoly.

Van testvéred és ha igen idősebb v. fiatalabb,ha nincs szerettél volna?

2010. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/130 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki?(szem,haj,testalkat)
2010. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/130 A kérdező kommentje:

Hát én max kifogom próbálni a cigit,nem rászokni,és ezt se most!!!

Áá,semmi komoly:).Arcüreggyulladás.

Igen,3 fél,de abból csak 1 lakik velem/velünk.18 éves,és lány.Amúgy egy 18éves fiút akartam:D


Szemem világoskék,hajam szőke,szőkés barna(mikor milyen xD)És hát vékony testalkatom van.(42kg vok)

2010. máj. 9. 15:24
 46/130 anonim ***** válasza:

Akkor te vagy a családban a kicsi.Akkor jobbulást kívánok.

Mindenki kiprobálja a cigit csak a rászokni nem kell.


Szereted az állatokat?Allergiád van?Milyen típusú emberek borítanak ki,illetve unszimpatikusak?

2010. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/130 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az állatokat:S "elvagyok"velük,de am nem szeretem őket...Nincsen allergiám,vagyis én nem tudok róla.Hát hogyis mondjam..a bunkó emberek kitudnak nem is kicsit borítani..meg a nagyon kíváncsiak(nem ti:P)
2010. máj. 10. 16:41
 48/130 anonim ***** válasza:
Szerinted van köze az orvosnak hogy egy középiskolás diáknak van -e sexuális élete és hogy magához nyúl-e?
2010. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/130 anonim ***** válasza:

Ismét a linket bemásoló vagyok és kérdeztem a 14 éven aluli személyekre vonatkozóan a vizsgálatokról és most megnyugodhatsz,bemásolom mit írtak:


Igen a szülő nyilatkozhat arról, hogy nem járul hozzá, hogy az iskolaorvos megvizsgálja a gyermekét.

A nemiszervek vizsgálatáról NEM köteles papírt bemutatni a szülő.


A "papír bemutatás" másra vonatkozik. Az olyan esetben szükséges ha a szülő MINDEN vizsgálatot MEGTILT az iskolaorvosnak. EBBEN az esetben kell olyan papírt bemutatni, hogy a háziorvos (vagy más a szülő által választott orvos) igazolja, hogy a gyermeknek nincs fertőző betegsége, járhat közösségbe és a szükséges védőoltásokat megkapta.


Tehát a konkrét kérdésedre válaszolva ILYEN jellegű vizsgálatoknál (vagyis a nemiszervek stb) IGEN elég ha a szülő MEGTAGADJA a hozzájárulást az orvosi vizsgálat elvégzéséhez az iskolaorvosnak.



szóval semmit nem tehetnek amit te nem szeretnél,azért küldtem,mert sok iskolás ezt nem tudta és kellemetlen helyzetbe kerültek,mert nem mertek kiállni magukért.


Kedvenc italod,évszakod?

2010. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/130 A kérdező kommentje:

Fú,köszike:)

Hát nem annyira szeretem a szénsavasakat,ezért almalé.De amúgy minden jöhet..A kedvenc évszakom a nyár.

2010. máj. 11. 17:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!