Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak, ha megromlott...

Mit csináljak, ha megromlott a lelkem?

Figyelt kérdés

Egy ideje érzem romlott büdös kénszagú és nem tudom mit kéne tennem vele. Már rég nem vagyok fiatal vén öreg a lelkem nem egy friss áru, úgyhogy a démonoknak sem kell, de én megválnék tőle.

65/f


2016. dec. 18. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hirdesd meg a humor rovatban, ne itt rontsd vele a levegőt.
2016. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A levegő amúgyis romlott nincs mit rontani rajta.
2016. dec. 18. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Lúgosítani kell. Meg egyél rágót, s tikktakkot.
2016. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hogy érezheted a lelked szagát ? S nyugi a lélek öregsége nem függ össze a test öregségével s nem romolhat meg úgy ahogy te gondolod
2016. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyél erkölcsös és minden helyreáll a lélekben.
2016. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgyhogy érzem, mert a jóisten megáldott a szaglás képességével. Nyugodt vagyok meg sokszor mogorva, de erkölcsileg rendben.
2016. dec. 18. 19:26
 7/9 anonim válasza:
0%
Ez tuti kamu kérdés mivel a léleknek nincs szaga és megromlani sem tud
2016. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Élesztőt kell enni és közben a következőt mormolni : Kelj fel Jancsi !
2016. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fogd meg a nyelved és mormold ezt:

Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin (oroszul: Владимир Владимирович Путин, Loudspeaker.svg kiejtése✩; Leningrád, 1952. október 7. –) 2000–2008 között az Oroszországi Föderáció sorrendben második elnöke, 2008 májusától kormányfője volt. A 2012. március 4-én megtartott orosz elnökválasztás első fordulójában aratott fölényes győzelme eredményeként a harmadik elnöki ciklusára tért vissza a Kremlbe. A Forbes magazin 2013-as felmérése szerint a világ legbefolyásosabb embere. Regnálása egyre markánsabban mutatja az autokrácia jeleit, mely Richard Pipes harvardi professzor szerint az orosz konzervativizmus lényegi eleme.

2017. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!