Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Honnan tudjam milyen színű a...

Tomi1199 kérdése:

Honnan tudjam milyen színű a lelkem?

Figyelt kérdés
Mert nézzem milyen fajta lélek típusok vannak aztán elgondolkodtam az én lelkem milyen színű lehet. ezért vagyok kíváncsi hogy milyen színű a lelkem.

2014. febr. 7. 08:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tomi a lelked kék :xD
2014. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Én az aurafotóra tippelnék, szerintem az mutatja meg. Legalábbis az aurára mondják, hogy "látható lélek".
2014. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
A te lelked fosbarna. Ez van:)
2014. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Shai-Hulud ***** válasza:

Fekete....

:D

2014. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#2: az aurafotók kivétel nélkül fizikai dolgokat mérnek (pl. a kezed kontakt ellenállását), és abból generánlak egy hamis képet. A gépekre rá is van írva, hogy semmi közük az aurához, nem valódi aurafotókat csinálnak.

Az aurafotózás nagyon bárgyú kamu.

2014. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 homo ludensz ***** válasza:
60%
Aki látja az aurát gondolom Kilián látta jó 80 évvel ezelőtt azért fotózta le.Minden tárgynak növénynek,állatnak és persze embernek is van aurája. Az aki olvasni tud benne annak sokat mesél egy ember aurája.Nem a lélek színéről de inkább az egyéni, esetleg szervi problémáról amit megszívlelve érdemes szakorvost felkeresni. A szentek ábrázolásánál látható glória talán azt jelezte a festőnek hogy az míg élt "tiszta lelkületű" ember volt. Nevezhetjük fehérnek is.
2014. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Aham....

Látni az aurát - mi?

[link]

2014. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem tudom mit vagytok olyan nagyra ezzel, én is látom az aurát.

Most például itt 12 aura 29 van.

2014. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#6: Ostobaságot írsz. A Kirlian-fotográfia a kívülről bevezetett áram által keltett koronakisüléseket fényképezését jelenti. Semmi köze az aurához vagy bármilyen ezós marhasághoz.


Edukálódj: [link]

2014. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg, és látni fogod a színét...
2014. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!