Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért ennyire plátói az egész...

Miért ennyire plátói az egész lelkem?

Figyelt kérdés

Boldog és optimista vagyok. Szinte mindig. De ez csak annak köszönhető, hogy kiszínezem az életem. Állandóan álmodozom, éjszaka és napközben, mindig, megállíthatatlanul. A szerelemre is ez igaz. Sokan kezdeményeznek, de én mindenkit elutasítok, mert mindig van valaki akiről álmodozom. Persze ez is csak plátói, hiszen sosem tudja az adott személy, hogy a lelkem már egy egész életet leélt vele. Mindenkivel ezt csinálom, a jelenlegi személyről november óta fantáziálok. Az az előttiről csak 3 hónapot, mert neten ismertem meg és mikor élőben is találkoztunk szertefoszlott az egész, már nem volt szükségem többé rá. Igazából nem vagyok magányos, nem egy adott személyre van szükségem, hanem a szerelem érzésére.

Szóval az egész lelkem plátói. Imádom a fantasy filmeket, ahol a semmiből alkotnak meg egy világot, a legmélyebb tengerekben úszkálnak majd pedig felszállnak a felhők fölé. Jól érzem magam ebben a világban, de ez nem a valóság. Ki lehet egyáltalán szállni ebből? 19/L


2011. ápr. 2. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem:D tényleg nem:D de ezzel színesíted az életedet! Lehet realizálódnod, meg alkalmazkodnod ebbe a világba, de ha valami gondod lesz, mindig visszamenekülsz oda, mert ott jól érzi magát a lelked.. amúgy 33 éves vagyok, nő/lány, és ugyanilyen:) Ne izgi, fogsz tudni normális életet élni, lesz normális kapcsolatod is, de fognak jönni a fantáziavilágok is, még ha nem is minden nap, a kitalált sztoriajiddal:)

Egy dologra vigyázz csak, ha lesz egy fiú, akivel össze is akarsz jönni, ne kezdj fantáziabeszélgetésekbe, mert nagyon nagyot fogsz csalódni, hiszen azok a beszélgetések csak a te fejedben vannak, a válaszai a TE válaszaid.. simán lehet így beleszeretni valakibe akibe amúgy nem is lennél szerelmes.. aztán persze jön a fájdalmas "elválás".. volt pár ilyen kapcsom mire megtanultam, meg rájöttem mit csinálok, és ez mihez vezet.. remélem kaptál mindenre választ:) ha van még kérdésed tedd fel nyugodtan:)

2011. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 homo ludensz ***** válasza:
Erről az jut az eszembe hogy egy dolog elérése sohasem nyújt olyan boldogságot,mint a hozzávezető út. Jó még a mai napig is visszaemlékezni egy hölgyre nekem is,mikor magamban imádtam,szerettem szinte bénultan sütkéreztem a közelébe..... Azután máshová kerültem szinte alig tudtam köszönni is neki,de még álmaimban sokszor előjön. Volt időm végig gondolni és biztos vagyok benne hogy sokkal prózaibb emlékeket őriznék most ha sikerül meghódítanom.
2011. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
irtam privibe
2011. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, elolvastam és köszönöm szépen. Sajnos ismerősek az érzések, amelyekről olvastam és nagyon megnehezítik az életemet. És hogy mi az ami segít kilábalni az éppen aktuális fájdalomból? Egy másik plátói érzés.....
2011. ápr. 4. 13:34
 5/14 anonim ***** válasza:

ma 13:34


De itt szerintem túl bonyolitod a dolgot,nemcsak te amúgy hanem sokan..Mert valójában legbelül mindig egyedül vagy..ne felejtsd el: "Egyedül születtél és egyedül is halsz meg" Anyukád vagy a szereteid mindegy hogy éreznek akkor is külsö személyek maradnak,bármit amit átélsz vagy átétél egyedül tetted,a te saját szived saját magadban dobog,azt csak te hallod,mikor ver jobban,és mikor milyen hangulatod van csak te magad érzed legbelül..

2011. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ya a ma 08:54 voltam
2011. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De nem arról van szó, hogy egyedül vagyok, hanem az érzésekről. Akaratom ellenére fantáziálok folyamatosan, nem tudom kikapcsolni magam. Már próbáltam, de csak addig tudok nem-fantáziálgatni, amíg csak arra koncentrálok, hogy NE tegyem. Mihelyt lankad a figyelem vele együtt azt veszem észre, hogy már megint elmélkedem. Nem érzem magam magányosnak és habár az érzelmeket egy kiválasztott személyhez fűzöm -nekem nem ő kell, hanem az, hogy vágyódhassak utána.
2011. ápr. 4. 14:44
 8/14 anonim ***** válasza:

ma 14:44

igen értem miröl beszélsz,ez a magasztos érzés a végtelenbe kivánkozik,és ezért nem lehet ezt egy emberre rávetiteni,mert ez az érzés mindig magasabbra vágyik..

2011. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Gmara válasza:
Ez érdekes. Én is így működöm. NÉha belemenekülök a képzelt szerelembe, és félek attól, aki szeretni tudna engem. Pedig már középkorú vagyok.. volt egy szerelmem, nem tartott sokáig, de olyan mintha már egész életemben róla akarnék álmodozni. Voltam orvosnál is... :) Ő azt mondta mániás-depressziós vagyok. Nem tudom. A szerelem végül is lehet ilyen állapot is. Örülj neki, hogy vannak álmadi!!! Én úgy fogom fel, hogy tartalmasabb az életem velük, mintha érzelmek, és álmok nélkül élnék.
2011. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Te lány!:D

Én is ilyen vagyok!:D Bár én nem vagyok optimista. 19 vagyok én is, lassan 20. Általában egyedül lófrálok az iskolában is, olyankor is, néha óra közben is elkalandozik a fantáziám, és elképzelek szituációkat adott (számomra fontos) egyénekkel. Néha már ütöm a fejem, és mondom közbe, hogy "Kuss!".:D Vagy ha olyat képzelek el (néha túl jót, néha túl borzalmasat), akkor összerezzenek, olyankor mindig félek, hogy ki látta. Vagy mikor valamit elképzeltem, és megyek az utcán mosolyogva...:D


Amúgy szerintem semmi nagy gáz nincs veled. Biztos nem véletlen a mondás: "Az élet nem leányálom." Vajon honnan eredhet...:P Szerintem nem vagy egyedül a 'problémáddal'.


Ja, válaszolni is kéne.:D Szóval, szerintem ha valami izgalomban részt veszel, vagy valaki olyan társaságában vagy, aki leköti a figyelmed, akkor elmúlik azidőre. Egyébként meg nem baj ez, csak ne várd el a valóságban a fiúktól azt, amiket álmodozol róluk. Ahogy írták, a képzelt beszélgetés nem valóság. Ne várd el tőlük, hogy olyan "szőke herceg fehér lovon" legyenek, mint ahogy te szeretnéd, mert az nem létezik.:D Maximum, ha szerelmes leszel, akkor a szerelmed lesz ez a lovag, de csakis a rózsaszín ködnek köszönhetően. A gondolatbeli beszélgetések a plátói szerelmeimmel csak súlyosbították a válogatósságomat. Néha próbálj elvonatkoztatni az álombeli tapasztalataidtól, mikor fiúkkal beszélgetsz.


Épp ezért van, hogy én is mindenkit kikosarazok, és csak várok a szerelemre.:D Szerintem egyedül fogok megrohadni. Ugye te nem ezt akarod?:O


Bár, van negatívabb mondás is, most jut eszembe: "Álmodozás az élet megrontója." Te is így érzed esetleg, ezért akarod megszüntetni ezt az állapotot?


Nekem volt olyan, hogy egész nap fetrengtem az ágyban a plüsskutyámat ölelgetve, és csak képzelt szituációk úszkáltak a fejemben, mindez tanulás helyett. Tiszta ideges voltam magamra, de aszondom AKARATTAL ki lehet iktatni.


De héj, van egy másik ötletem!!! Mi lenne, ha elkezdenél írni? Na?=D Mikor megindul a fantáziád, akkor alkoss valami kis történetet, felrakod netre, vagy csak egy füzetbe gyűjtögeted őket. Aztán jó lesz visszaolvasni, vagy esetleg még könyved is lehet, ha mondjuk olyan 30 éves korodra már élettapasztalatod is lesz, meg bővebb szókincsed, meg jobban fogod ismerni, hogy mi fogja meg az olvasókat, akkor simán írhatnál. Én is ezt tervezem.

Végül is 'hátrányból' előnyt fabrikálhatsz, miért ne?:)


Remélem valami konkrét is leszűrhető a válaszomból.:D


Szia!

2011. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!