Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ittas vezetéssel kapcsolatban:

Tegnap pár haverral találkoztam, és az este folyamán benyomtunk pár sört. Néhány rövid is jött hozzá.

Induláskor még elég fitnek éreztem magam, hogy vezessek, de mivel tudtam, hogy nem vagyok józan, inkább buszra ültem. És mint hogy ha éreztem volna, útközben ott álltak a zsaruk és mindenkit szondáztattak. A buszt továbbintettek, és így szépen stressz nélkül jutottam haza.

A kérdésem az lenne, hogy most itt áll a házam mögött a busz. Hogy a p****ba szabadulok tőle?!


2016. dec. 27. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, minden harmadik ember megosztotta a facebookon, te pedig bemásoltad ide kérdésként. Ennyire fantáziátlan vagy? Ez még a humor rovatba is kevés. Picikét még locsolgassad...
2016. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!