Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elhívtam egy csajt randizni...

Elhívtam egy csajt randizni de? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nos az a probléma, hogy így Valentin napjából elhívtam a csajt de hát azt akarja, hogy vegyek neki 2 sajtburit is. Most mit kéne tennem? A benzinpénzbe meg nem hajlandó beszállni... Mit tegyek nektek is volt már hasonló problémátok?
2017. febr. 14. 17:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
a pasik dolga, hogy fizessenek. legalább is egy FÉRFI ezt teszik, te hívtad el, nehogy már ezért neki kelljen fizetni a benzinpénzt... sose hallottam még ilyet. 19/f
2017. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ha megkérdezted hogy beszáll-e a benzinpézbe akkor ennek már vége. Olyan fiú aki 500 Ft-ot nem bír kifizetni egy lány miatt azzal nem járunk. A pasi fizeti és kész. Ez olyan hogy te sem kapsz lánytól virágot mert nem illik. ;)
2017. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jóvan srácok világos meg minden de a minimálból élek, és még a tartozásaimat se tudom kifizetni. A kocsim egy nagyobb fekvő rendőrön kettő törik. A lányom kiköltözött ausztriába és megkurvult az anyja is megkurvult szemüvegre se tellik csak befőttes üveg lencsére. Ennyi nincsen hozzáfűzni valóm a mai fiatalok hozzászólásáról. 62/f
2017. febr. 14. 18:00
 4/16 anonim válasza:

Egyszer elhívott elsőrandizni egy srác, limonádéztunk. A végén kérdezi a pincér, hogy egybe lesz fizetve? Erre a srác: Nem!

Hát nem lett több randi... (am rohadt gazdag volt szóval egy Porschéra is meghívhatott volna)

2017. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát Babett remélem megtalálod a szerelmet.. én elhívnálak meg minden, de csak ha beledobsz néhány FTot a benzin pénzbe. 65/f
2017. febr. 14. 18:06
 6/16 anonim ***** válasza:
6 perc alatt 3 évet öregedtél? O.o
2017. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na az ilyen kérdésekkel le kéne állni majdnem tökön böktem magam miatt -,-
2017. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves majdnem magát tökön bökő úr! Kérem ne olvassa el ezeket az üzeneteket mert legközelebb már tényleg landol a kés az intim pontjaira köszönöm. Esetleg ha kölcsön tudna adni néhány ezer forintot és nem a minimálon élném mindennapjaimat akkor nem is kéne ezeknek a kérdéseknek megszületnie. Ennyi
2017. febr. 14. 22:24
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja és 65/f
2017. febr. 14. 22:25
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves 65 éves tökönbökésre gerjesztő úr!

Én kölcsönadok önnek néhány ezer forintot amennyiben ön kölcsönadja nekem a csajt és nem lesz tökönbökés sem.

Ezzel megoldódik minden probléma.

2017. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!