Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elhívtam egy csajt randizni...

Elhívtam egy csajt randizni de? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nos az a probléma, hogy így Valentin napjából elhívtam a csajt de hát azt akarja, hogy vegyek neki 2 sajtburit is. Most mit kéne tennem? A benzinpénzbe meg nem hajlandó beszállni... Mit tegyek nektek is volt már hasonló problémátok?
2017. febr. 14. 17:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
kedves bácsi. ha 65 évesen se tanulta meg, hogy nem kéregetünk attól a csajtól, akit randizni hívunk, akkor ne tessék randizni.vagy tessék spórolni kicsit.. xd de ennyire ne görénykedjünk már ha a saját korunkkal nem vagyunk tisztában!
2017. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
65 éves létemre még mindig nyeregben vagyok, és minden probléma megoldódott beláttam, hogy meg kell vennem legalább 1 sajtburgert de nem engedhetek a benzin pénzből. A leélt 65 évemből 66 csak a szegénység és a nők szédítésével ment el. Ennyi. Nem engedhetjük, hogy a rendszer bedaráljon minket ifjú válaszolók. 60-65?/F
2017. febr. 16. 15:43
 13/16 anonim válasza:
takarocc.
2017. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Günter Salo Anderson válasza:
Velem is történt már hasonló eset, elvittem egy lányt a tescoba mert 15 forint volt a kifli, loptam hozzá vajat és akkor azt mondja a telhetetlen, hogy ő neki kell bele párizsi is. Mondtam hogy adjon oda egy kétezrest ( nagyobb még nem volt a kezemben ) és mutatok egy trükköt vele. Igazából csak el tettem a pénzt a nőt meg eladtam törökországba rabszolgának. Te még jól megúsztad kedves 65/f én 13szor szúrtam meg a bökővel mire bekussolt. 69/f (háborus veterán) Ja és nem zsidó vagyok csak épp spóroltam, hogy be inditsam a részvény bizniszt
2017. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves 69/F(veterán) Günter Saló Anderson bácsi. Ebben a történetben megláttam saját magamat, és igaza van. Nekünk férfiaknak spórolni kell, hogy a nyugdíj ami a minimálból van ne parizerre vagy sajtburgerre költsük el hanem 1-2 cáparészvényre. Ne daráljon be a rendszer Günter bá. A temetéseden majd tolok 1 selfiet, majd elmegyek és a Lurdyban elpókerezem a vagyonodat. Ennyi 2321/F
2017. febr. 18. 09:14
 16/16 Günter Salo Anderson válasza:
Ahogy egy régi japán mondás is tartja: Nyeng liong hong phong takaraka kacumoto hitto szensu tyingleng
2017. febr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!