Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Félek a virágogtól, hogyan...

Félek a virágogtól, hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
Hogy?

2017. febr. 22. 09:36
 1/10 anonim válasza:
52%
:DDD
2017. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Kérd meg szépen,hogy ne legyen olyan ijesztő
2017. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Bozótvágóval.
2017. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valami humánusabb nincs?
2017. febr. 22. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
dendrofília
2017. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
51%
Sztem először tépj le egy kicsi virágot,fogd meg,ilyenek.Aztán tedd meg ugyanezt különböző virágokkal és ha jól megy,akkor menj be egy virágboltba. Remélem nem írtam túl nagy hülyeséget:D amúgy konkrétan félsz vagy 'csak' iszonyodsz tőlük?
2017. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben félek, de azért köszönöm. ^_^
2017. febr. 23. 16:30
 8/10 anonim válasza:

Mi az ami ilyeszt egy virágon?!

Már nem azért de a pókoktól rendben ha fél valaki, de olyanról még soha nem hallottam, hogy valaki egy szál rózsától szívrohamot kapott volna.

De most komolyan mi a (fene) ami annyira ilyesztő azokon a szerencsétlen gazokon?!?!

2017. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megtudlak érteni a virágok ijesztőek.Azért allergiások rá az emberek.Szerintem vegyél művirágot lehetőleg olyat alakú és hasonló kinézetűt amitől félsz.Állj tükör elé és mond meg neki magadét. Pl.:Engem nem ijesztesz meg el tudok elbánni te félelmetes virág.Nem fogok miattad hangulatjavítókat szedni,ne hogy már féljek tőled.Nem ijesztesz meg ha tavasszal újra kivirágzol és érzem szorongást keltő félelmetes illatod . Kitéplek te gyökerestől,gaz ültetek köréd 40 fokos hőségbe kiszárítalak.Soha többé nem locsollak meg.Véged érted nem látod meg többé a napot,senki nem fog beporozni ha megijesztesz engem.:)
2017. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;)
2017. márc. 12. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!