Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le a depressziót?

Hogyan küzdjem le a depressziót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben az 1-2 évben, úgy érzem már nem vagyok önmagam. A hétköznapokban általában semmi bajom, a suliban is jól megvagyok mindenkivel, nem bántanak, barátaimmal is sokat járunk ide-oda. Néha azonban teljesen magamba zuhanok. Múltkor például sírva fakadtam pedig nem történt semmi. Magamnak sem tudtam megmondani miért sírok. Minden kis apróság is nagyon mélyen meg tud érinteni. Minap az anyukám "kritizálta" az egyik képemet, hogy milyen vagyok rajta, és hogy szerinte ne ilyen fejet vágjak, és még azon is tudtam sírdogálni. Ebben az 1-2 évben, többet sírtam mint egész életemben szerintem. Néha azon gondolkozok, hogy mi az amit jól tudok csinálni, mert mindig csak olyan van ami rossz, sosem vagyok elég jó, és az évek alatt olyan sokszor megbántottak már, hogy sokkal érzékenyebb is lettem és félénkebb. Idegen társaságban sem tudok úgy feloldódni mit régen, itthon meg egyáltalán nem szeretek lenni, mert sok a vita, a sértegetés. És mire ezt leírtam itt törölgetem a könnyeim és most sem történt semmisem, csak leírtam röviden a történetemet. Valakinek volt hasonló múltja? Megosztanátok ti hogy léptetek túl rajta? 15L

2016. ápr. 2. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
32%

Kamaszkor.


Ha nem teszel semmit ellene, akkor is valószínűleg elfog múlni (legalábbis mérséklődni fog).


Viszont egy csávó talán eltudná terelni a gondolataidat (pl. én).

16/F

2016. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!