Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A dohányzóasztalok is látszóla...

A dohányzóasztalok is látszólag gyorsabban öregszenek?

Figyelt kérdés

Szeretnék a nappalimba egy dohányzóasztalt venni, bükkfából faragták, azonban nemrég láttam asztalosnál egy elég ronda, korhadt bükk étkezőasztalt. Az asztalos azt mondta, hogy ez több mint 300 éves asztal, restaurálni hozták ide. Felmerült bennem, hogyha az én asztalom dohányzó, akkor lehet nem is kell 300 év neki ahhoz, hogy így nézzen ki, akkor viszont meg elég sokba kerülne :(


Esetleg valaki nem tudja, le lehet-e szoktatni róla?


2017. márc. 10. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Fel kell hívni a 0640/200493-as telefonszámot, azt írják "Válassza a szabadságot, mi segítünk". Egyébként a megfelelő étkezés kompenzálni tudja a dolgot, ha odafigyelsz lehet még egészséges asztalod.
2017. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
A hűtőmágnes mindig le esik róla, de pl. a nikotintapaszok tök jól ráragadnak.
2017. márc. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom, nekem íróasztalom van, és egyszerűen nem lehet hozzáférkőzni, egyre-másra ontja magából a könyveket. Már kétszer Nobel-díjra is jelölték. Asszem régen ő is dohányzott, de leszokott, és most pótcselekvésből ír. Kár, mert nem ezért vettük :(.
2017. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!