Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Neked milyen olyan személyes...

Neked milyen olyan személyes tárgyad van, ami látszólag értéktelen, de belőled mély érzéseket vált ki?

Figyelt kérdés

Vagy nem kell,hogy feltétlenül értéktelen legyen..

De a lényeg,hogy milyen olyan személyes holmid van,amire ha csak ránézel milliónyi érzés tör fel belőled?:)

Vagy csak egy emlék akár,de az mélyen megmaradt benned.

Nem csak a tárgyak "nevére" lennék kíváncsi,hanem a hozzájuk fűződő emlékekre/történetekre is.


Ez csak onnan jutott szembe,hogy válogattam itthon a plüssfiguráimat,éppen dobáltam ki belőle ezt-azt és az egyik macit meglátta Anyu és elég erős érzelmeket váltott ki belőle az a kis maci.Elkezdett sírni és elmesélte,hogy azt még az ő nagymamájával vették meg együtt és ,hogy milyen sokba került az akkor és,hogy ő mennyire örült neki.Volt rajta egy "lyuk" is (szivacsból van a plüss)és mikor azt meglátta akkor még jobban elkezdett sírni.Elmesélte,hogy 10 éves volt mikor az a "szemét láány" kicsípett egy darabot az ő macijából.Fura volt látni,hogy egy 30+ éves nő így emlékszik egy ilyen régi eseményre és mindezt egy régi plüssfigura váltotta ki belőle.


Szóval esetleg ehhez hasonló kérdésekre lennék kíváncsi.:)

(persze nem csak szomorú,akár vidám is lehet)


2013. júl. 16. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek sírási rohamaim,természetesen azért mert pasi vagyok.De azért vannak dolgaim:

Pl a motorom:ha ránézek,ha rágondolok ott van a Vele töltött időm :)

Apróságok?Nekem inkább helyek vannak pesten ahol felnöttem,ott vannak olyan helyek ami jóérzést vált ki belőlem.A régi iskolád elött elmenni,a régi lakhelyed elött elmenni...kis nosztalgia...Vegyesek az érzéseim,de legalább vannak! :)

2013. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem agy Cserháti Zsuzsa dal van amiről az anyukám jut eszembe. Már 9 éve nem él.

Nincs is meg nekem a dal, nem is hallgatom, csak néha a rádióban meghallom.

Most, hogy rákerestem a youtube-on és belehallgattam, kicsordultak a könnyeim.

Igazából ez egy szerelmes dal, de belőlem ezt hozza ki.

http://www.youtube.com/watch?v=4hb4_ES_MG0

2013. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!