Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Krónikus munkaundorban szenved...

Krónikus munkaundorban szenvedek. A pszichológus ki tud nekem állítani erről igazolást, amit ha benyújtok, akkor magas összegű (nettó 150 min) segélyt kaphatok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Ha megtalálod, aki elfogadja... Itt inkább ez lesz a nehéz, nem egy papírt kitölteni egy pszichologussal. De szerintem nincs olyan aki neked ezért fizetni, az állam pedig biztos nem fog
2017. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még mielőtt beleélnéd magad, érdeklődj utána, hogy milyen orvostól fogadnak el ilyen igazolást, ha egyáltalán elfogadnak ilyent (gyanítom, hogy nem).


Nyugodtan lehet undorodás közben is dolgozni, az emberek nagyx része nem azért dolgozik, mert imádja.

2017. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Azt mondja krónikus munkaundor.. :D Esetleg BNO kódja is van ennek? :D Te csak egy büdös nagy lusta disznó vagy fiam! :D
2017. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig ez tény, hogy tiltakozik a szerveztem a munka ellen. Egyszer elmentem dolgozni és pattanásos lettem, rémálmok gyötörtek, minden bajom volt! Még időben kiléptem szerencsére, nem volt késő!
2017. márc. 29. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi volt a probléma, hogy neked az az adott munka nem tetszett. Akkor csinálj valami mást. A legegyszerűbb ha olyan munkát végzel, amit szeretsz csinálni. Az marha könnyen belátható, hogy ezt senki nem fogja neked elhinni, ilyen a mesében sem létezik. Nem fogsz te ingyenélő lenni azért mert egyszer elmentél dolgozni és az neked nem tetszett.
2017. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!