Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ennyire magas fizetésn...

Tényleg ennyire magas fizetésnek számít 200-250. ezer forint?

Figyelt kérdés

Mióta új munkahelyem van (pontosabban inkább az elsők komoly) páran megkérdezték, hogy mennyit keresek. Őszinte ember vagyok és nem látom semmi értelmét ilyen egyszerű kérdéseket nem megválaszolni, így elmondtam, hogy 200 és 250 között, hónaptól függ.

Hát elég furán néznek rám a férfiak. Ez most annyira rossz lenne? Nyilván tudom, hogy közel sem minimálbér de olyan furán néznek rám, mintha minimum sikkasztanék...



2017. márc. 19. 15:40
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
83%
Annyira nem magas, de eléggé jónak számít ebben az országban. A statisztikai átlagfizetés csak olyan tipikus statisztika, köze nincs a valósághoz.
2017. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%

nekem csak pl a közeli ismerősök tudják és hiszik el a 320-at :D

itt is sokan azt mondják, hogy kamuzok :D

még a 210-re is azt mondták, hogy nem kereshetek 23 évesen ennyit :D

hát informatikusként lehet :)


sajnos sokan alulfizetettek a mai árakhoz képest és ezért hihetetlen meg irigylésre méltó ez az összeg, de arról, hogy valakit nem fizetnek meg, nem én tehetek :S


haveromnak egyszer szereztem olyan melót ahol egy txt-t kellett szerkesztenie havi pár órát, meg volt olyan 1-2 hónap, hogy semmi munka és kapott érte havi 100-at...


mások meg csórók gyárban robotolva nem kapnak ennyit :S


24F

2017. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
77%
Szerintem jó fizetés, de nem annyira magas. A magas szerintem 350 nettó feletti.
2017. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
A magasat nem forintban mérik.
2017. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Lazy Lover ***** válasza:
92%
viccelsz? ebben az országban már jónak számít
2017. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
75%
Több, mint jó. A statisztikai 216.000 Ft átlag úgy jött ki, hogy abban benne van minden maffiózó is, magyarul a felső tízezer is. A reális nettó átlagbér kb. 90-130 ezer közt van Magyarországon, ha nem hisszük el a kamut.
2017. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Én pedagógusként egyetemi diplomával és nyelvvizsgával 180-at kapok, és esélyem sincs drámai növekedésre, a beharangozott emelések max ilyen 3-5 ezer forintos tételek és ezzel értem ezt el. Okés, nem vagyok osztályfőnök, az akár bruttó 15 ezret is dobhatna rajtam és mivel egyszakos vagyok, így az is pár ezer forint mínusz. De szerintem kettőnél többet pl kevés pedagógus keres, más országokban meg ez egy jól fizetett szakmának számít. És ne érts félre, nem panaszkodom! 3 évvel ezelőtt a nagy bérrendezés előtt 85 körül volt nettóm. Szóval szerintem jól keresel.
2017. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten átlag, nyugati országrészben jó, keletiben magas.

Felsőfokú végzettséggel dolgozóknak nem magas, betanított munkásoknak igen.

Minden relatív.

2017. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
A szüleim ketten együtt! keresnek 210-220 ezer Ft-ot, szóval igen, jó fizetés!
2017. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
60%
Édesanyám kerek 500 nettót keres, a párom 250-et pályakezdőként, ha elvégeztem az egyetemet én is hasonló összegre számítok az első munkahelyemen. Sajnos ebben az országban ez soknak számít, pedig ennek kellene a normálisnak lennie.
2017. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!