Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meg csípett két méhecske....

Meg csípett két méhecske. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap tesi órán két méhecske karon csípett.Azota szokatlan tüneteket eszlelek magamon. A testemen változások mennek végbe. Szerintetek méhecskévé alakulok át? Mással történt már hasonló? El mondjam valakinek? Vagy várjak még?

Észre vettem magamon, hogy vonzódok a virágokhoz.

Csak komoly válaszokat szeretnék....



2017. ápr. 10. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már vonzódsz a virágokhoz, akkor innen már nincs visszaút! Pár nap és átalakulsz!
2017. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztalatból írod? Ha igen akkor vissza alakukhatok?
2017. ápr. 10. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült.
2017. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Teljes átalakulás megy végbe rajtad.pete lárva bab kifejlett rovar...menj orvoshoz🐝
2017. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, legalább zümmögsz már?
2017. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szabóméhészet ***** válasza:

Engem úgy 30-40 vasárnap,kissé gorombák a még élő téliméhek,amelyek mostanság pusztulnak el,és veszi át a helyüket a fiatal generáció.:)

Se arcvédő,se kesztyű,immunis vagyok a méhcsipésre 13éves korom óta,30éve mióta méhészkedek :)))))

2017. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kettő is???? Az kétszeresére gyorsítja az átalakulást. Nincs sok esély. Menj el állatorvoshoz!
2017. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az egyik barátnőmet tesiórán labdával dobták fejbe...annyira hogy lejött a szemöldöke, ő most éppen labdává alakul át...szegény :( én ügy tudom nincs vissza út de talán orvos segithet.
2017. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen velem történt már hasonló, engem megcsípett egy pók 3nap múlva pókemberré változtam , a barátnőmet pedig megkarmolta egy macska és macskanő lett a másil haverommat denevér harapta meg..
2017. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!