Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez rám nézve menyire szégyen?

Ez rám nézve menyire szégyen?

Figyelt kérdés
A feleségemmel most vettünk magunknak egy házat, a gond az hogy elég rosz környéken van. Ugy döntöttünk hogy biztonságosabbá teszük a házat. Pl kamerát szereltem fel, vettem két pitbult na meg az ajtókra új zár stb.. Volt 2 db ajtó (bejárati,hátsó ajtó) ami totál kár volt és ki kelett cserélni. Úgy döntöttem hogy én magam készítem el őket. A feleségem is ki akarta próbálni ezért pont kapóra jött hogy több fát vettem, adtam neki a fából hogy szórakozhasson vele egy kicsit... Erre elkészített egy olyan ajtót amiben vas lemez van a közepében (1 réteg fa, vas lemez, majd még egy réteg fa. Megkérdeztem hogy miért erre azt mondta hogy "mert így biztos nem tudják baltával szétverni"... A lényeg hogy kicsit bénának érzem magam melette most emiatt. Szerintetek? Ti mit reagálnátok erre? Lányok ti is szoktatok ilyeneket csinálni?

2017. ápr. 23. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szégyen?? te hülye vagy?! inkább örülnék, hogy talpraesett és okos feleségem van!
2017. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Haver, nem lennék a helyedben mikor a kérges kezével ráncigálja a fütyköst!
2017. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ti hol laktok, hogy az ajtókészítés ilyen általános képesség? :D
2017. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Jah minden napos dolog egy ajtó összekapása 😁 Neem de kifestem neked az egész házat, nekem meg az a hobbim.

N

2017. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
81%

:DDDDD

Hát fiam, tényleg béna vagy! Mi a francnak vettél házat? Szóltál volna ennek az asszonyállatnak, hogy harapja ketté a Gellért-hegyet, oszt húzzon már fel valami viskót a törmelékből! Te meg addig kényelmesen hátradőlhettél volna, helyesírást tanulni!

2017. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ide jöhet a festő csaj! ;)
2017. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
fake.
2017. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ki az a barom állat aki olyan környéken vesz házat, ahova már eleve rettegve költözik be?
2017. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugyan már, örüljél neki:) Engem elzavart a párom, mikor mondtam, konyhába járólap, csempe csere lesz:) Addig be nem engedett, még lenem rakta a járólapot és felrakta a csempét:)

Villanykapcsoló, konnektor csere, stb, mind az ő dolga. Nem engedi, hogy én csináljam.

2017. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Aszondod az asszony akkora asztalos, hogy összedob egy ilyen réteges ajtót?


Azosztigen!


Kezdhetsz gyúrni egy Biedermeyer asztalkára! :)

2017. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!