Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menyire szegyen terhesen az...

Menyire szegyen terhesen az inkontinecia? Az unnepek elott bevasaroltunk es mivel hogy vizelet visszatartasi problemaim vannak felvettem egy felnott pelenkat.

Figyelt kérdés
Menyire szegyen terhesen az inkontinecia? Az unnepek elott bevasaroltunk es mivel hogy vizelet visszatartasi problemaim vannak felvettem egy felnott pelenkat. Sajnos nem rejtettem el teljesen, egy kicsit atlatszott a ruhamon, es szinte mindenki utanamnezet, nagyon rossz erzes volt. Ez egy termeszetes dolog, ilyenkor terhesen, vagy nem?
2009. ápr. 14. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Szerintem a vizelettartási probléma terhes nőknél általános!

Én is szenvedek tőle,pedig még csak 22 hetes vagyok,mondjuk nekem még elég a tisztasági betét,de napi 3x kell cserélnem!

Kérdezd meg a dokidat,hogy neki erről mi a véleménye!

Ne keseredj el!

Boldog babavárást!

2009. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem lett volna elég egy Tena betét, vagy egy vastagabb eü betét. Ha tényleg rendes pelenkára volt szükséged, az nem normális! Szólj a dokidnak és végezz intimtornát!
2009. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mennyire természetes, néhány csepp nekem is jött a terhességem alatt. Esetleg egy vastagabb betét nem lett volna elég? Az nem látszik annyira. Elhiszem, hogy bántott, hogy utánadnéztek, én biztos szégyelltem volna magam. Pedig nem szégyen, mert ez betegség, ami ráadásul átmeneti és bárkivel előfordulhat. Még mindig jobb ez, mintha bepisiltél volna. Az emberek meg amúgy is hajlamosak kinevetni, kinézni a másikat mindenféle okból... ha van kalapja azért, ha nincs kalapja azért... rosszindulatúak.
2009. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem ok, ha már pelenkára volt szükséged! Kérdezz rá a dokinál! Végezz intim tornát, ami erősíti a záróizmokat. Azt otthon is bármikor csinálhatod!
2009. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem a 5-6 honaptol kezdve voltak "baleseteim" a dokim szerint nem sok mindent lehet tenni , voltam intim tornan is 3 hetig de nem segitet. Most 8 honapos vagyok es mar csak el kell viseljem. Kulomben en is inkabb betetet hasznalok csak ejszakara kell pelus, meg ha valahova kimozdulok hosszabb idore. Csak azt nem ertem hogy mondjuk egy nagy poci azert szerintem normalis latvany, meg az is mondjuk hogy ha kifuljod az orrodat , akkor egy kiss papircsomagolas a nadragodban miert anyira feltuno?
2009. ápr. 14. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!