Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Feszülős férfi nadrág?

Tothatis kérdése:

Feszülős férfi nadrág?

Figyelt kérdés
Fiúk! Hol találok olyan nadrágot (lehetőleg elviselhető árban), ami az egész lábamon feszül?

2017. júl. 25. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Bershka, Reserved
2017. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szexshop
2017. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Frissentartó fólia.
2017. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kínaikban szoktam venni a női osztályon. :) Persze uniszex fazonra gondolj, ami nem virágmintás csajos díszítésű. Sima egyszerű női super-skinny farmert keress, ami jó sztreccses anyagú, vagy jeggingset (farmer-leggings). Ezek nagyon kényelmesek, rendesen rám feszül mindenhol, és a seggemen sem trottyos, hanem ott is feszül normálisan ahogy kell. :) Bokámon is teljesen feszes, nagyon jól néznek ki. :)


Időnként férfi farmert is szoktam találni egész szűket. Ha pedig bokán nem lenne elég tapadós, akkor még be is szoktam szűkíttetni. :)


Árban olyan 4-5-6 ezer körül vannak.

2017. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás, ha pár számmal kisebb nadrágot veszel. Fog az feszülni, már ha fel tudod húzni.
2017. júl. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!