Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az h micro férfiassá...

Miért van az h micro férfiasságú fiúkra terveznek nadrágot?

Figyelt kérdés
Ma elmentem nadrágot vásárolni felpróbáltam 3-at a méretemben. Mind a 3 jó volt csak a micsodám már nem fért bele. Miért ilyen a divat? XD

2017. júl. 18. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy pejoratív jelzőkkel illetünk az intim méretük miatt embereket?

Miért vagy ilyen suttyó?

2017. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagy a farkad, plasztikáztasd meg.

Amúgy meg gondolom ilyen suttyó skinny naciról lehet szó, abba persze, hogy nem fér bele.

2017. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd nyitva a cipzárat. Vagy válassz olyan nadrágot, amiben van 1-2% elasztikus anyag, a skinny gatyák ilyenek.

Biztos sokan irigylik a problémádat :D el is képzeltem, hogy megkérdezi az eladó: "jó lett a nadrág?" "jó, csak a farkam nem fér bele köszi"

2017. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj ne itt akard már növelni az önbizalmad.A gyerekosztályon vásárolsz?Ha minőségi nadrágról van szó,ami normálisan van szabva akkor a legszűkebb fazonban is elfér minden kényelmesen.
2017. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!