Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Folyton csúfolnak, szekálnak...

Folyton csúfolnak, szekálnak az osztálytársaim! Mit tegyek? Lent több infó.

Figyelt kérdés
Már általános iskolában kezdődött. A külsőmről főleg. És most gimiben is. 9.-ben pl izének hívtak és kamu ilyen facebookot csináltak. Egyfolytában rajtam röhögtek, hogy hogynéz ez ki, stréber meg hasonlók. Már nem bírom, hogy rólam sugdolóznak. Most leszek végzős... mostanra javult kicsit a helyzet. De még mindig lenéznek, bezzeg ha házit kell másolni jó vagyok. Azthiszik, hogy elfelejtettem, hogy miket mondtak? Ja és dolgozatkor kb mindenki azt akarja,hogy üljek mellé. Azthittem,hogy általános suli után vége de nem!! mindig megtalálnak az ilyenek. Nem vagyok az a visszaszólós tipus, de egyszer megdobtam egy fiút egy hegyes tárgyal,amit előzőleg a székemre tett,hogy ráüljek és fájjon. A fiút eltalálram és szinte mindenki az ő pártyára állt, higy jaj szegény. Mondjuk itthon se jobb a helyzet. Mindenért egyből én vagyoj a hibás de inkább nem sorolom, így is hosszu a lista. A lényeg, hogy suli miatt és szerelmi téren sincs szerencsém. Mert ha valakinek véletlen bevallom, hogy szeretem, azazonnal azt mondja, hogy legyünk barátok. Ennyire ronda vagyok? pedig páran mondták, hogy nem... :(

#csúfolódás #lenézés #nincs szerencsém a szerelem terém
2014. aug. 30. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Mutass privátban képet és megmondom mi a probléma!:) 18/f
2014. aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szubjektív, hogy ki a csúnya és ki nem. Ne akarj másoknak megfelelni, ha valaki szeret, így fog szeretni, amilyen vagy. Örökre nem lehetsz más. Legalább nem vagy olyan tucatlány, akiket az utcán látni. ;-) Nehéz időszak ez. Ha tovább tanulsz, már nem leszel összezárva a többiekkel, mint a középiskolában. Jól tanulsz, ezzel tudsz kezdeni valamit, pl. könnyebben találsz majd olyan munkát, ahol nagyobb a függetlenséged. A munkahely az sajnos megint egy olyan terep, ahol az ember jobban ki van szolgáltatva másoknak, a nap nagy részét együtt töltik el és állandóan konfliktushelyzetek vannak. Talán nincs önbizalmad, hisz otthon sem kapod meg a támogatást, ezt pedig érezheti rajtad a környezeted. Ezen kellene valahogy változtatni és olyan barátokat keresni, vagy elfoglaltságot, ahol kapod a pozitív visszajelzéseket.
2014. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy megyek egyetemre, mert nincs sok pénzünk. Fogalmam sincs, hogy mi lesz. Van az osztályban egy barátnőm, néha őt is csúfolják csak ő nem jo tanulo ezért soksuor észre se veszik.

Párkapcsolatban meg abszolút nincs szerencsém. Senki se figyel fel rám. Még normális csókom se volt. 17/L

2014. aug. 31. 00:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyen érzésekkel sajnos könnyen lehet belőled áldozat. Értem úgy, hogy alábecsülöd magad, jön egy srác, aki ezt jól átlátja majd, tudja, hogy mire vágysz nagyon, meg is kapod tőle, ő is megkapja, amit akar és elhagy. Többre kellene hogy tartsd magad és legyenek elvárásaid, ne csak annyi, hogy jaj, jöjjön már bárki, akárki, aki végre úgy igazán megcsókol stb. Nagyon szeretnéd, hogy szeressen valaki, de ne felejtsd el, hogy neked is szeretned kell. Ha csak azért vagy vele, hogy végre szeret valaki, neked is van valakid.., az nem fog boldoggá tenni. A csúfolódók meg nem tudhatják, hogy néznek majd ki 20 év múlva. Sajnos belőlük lesz a munkahelyi semmittevők nagy része, akik reggeltől estig a kolléganőikkal foglalkoznak és nem a munkával.
2014. aug. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszaddó: szerettem már csak nem volt kölcsönös. És azért nem bárkire vágyom. Egy olyanra aki mellém van rendelve vagyis akit én is szeretek. De abban igazad van,hogy szeretetre vágyom.
2014. aug. 31. 00:55
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyetemet levelezőn is végezhetsz, munka mellett.

Nehéz, de ha valaki olyan kiemelkedő tanuló, akkor érdemes lenne kamatoztatni a tudását és szorgalmát:)

2014. aug. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szard le őket!

Egyszer nagyot buknak.

2014. aug. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

01:39

kősz de minfig ezt tettem javarészt, csak minding minden kezdődött előről sajnos. :( írták aut is, hogy kibirom ezt az egy evet, de ez aszem nem jo hozzáálás. Mindig mindenkinek emgedjek?

2014. aug. 31. 07:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Ki ne hagyd az egyetemet! Okos vagy, kellesz oda! Fel fognak venni államilag támogtottra + el tudsz mellette menni 1000 helyre melózni! (Az egyetemistákat sok helyen szívesen látják!) na és amikor majd osztálytalálkozó lesz, te pedig jól kereső, okos, diplomás, jól szituált ember, akkor meg kinyaljatják a segged!
2014. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja és ne add oda a házit ha így is úgyis bántanak!
2014. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!