Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire nincs szerencsém a...

Ennyire nincs szerencsém a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


tehét az a problémám, hogy nem tudok lányokkal ismerkedni. Ezt úgy értem, még soha nem volt dolgom lánnyal (egyszer próbált egy barátkozni, de csak kihasznált volna). Pedig sokan mondják, hogy simán lehetne, de valahogy még se volt soha. Lehet az egyedi stílusom miatt, mert azért néha nehéz eset vagyok :D . Irigykedem a haverjaimra, mert mindegyiknek van egy jó lány barátja (néhánynak komoly kapcsolata). Ilyenkor mindig hiányérzetem van. Úgy érzem ez ki fog maradni az „ifjú” koromból. Én próbálom mindig önmagamat adni, kedves lenni, figyelmes na meg persze vicces, mert ez szeretik a lányok :). Valahogy még se kedvelnek (lássuk be, hogy a környezetembe sok a ribi.). Próbálok sulin kívül, de szégyenlős és félénk vagyok, ha új emberrel kell ismerkedni. Én ezt nem tudom elhinni, hogy a gép nekem soha nem dob egy lányt se, pedig csak egy kéne, aki szeret és tisztel. Esetleg van erre valami „technikátok"?


15/fiú



2017. ápr. 7. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmondom neked a titkot, igaz én csaj vagyok.

A te korosztályodba (legalábbis az én időmben 6-7 éve még így volt) a csajoknak az kell aki szarik rájuk. Lehetsz kedves, meg cukika, leszarják.

Ne foglalkozz velük. Találj egy olyan csajt, aki bír, és csak vele foglalkozz ( persze ő ne értse félre, mert ha érez irántad megbántod)

A csajoknak mindig az kell akit nem kaphatnak meg. Ez köztudott ebben a korban. Legyél vicces, merj megszólalni, merj nyitni, de ne nyomulj. Csipkelődj, de ne legyél bunkó. Érted mire gondolok?

2017. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!Biztos vagyok benne ,hogy van olyan lány akinek már tetszel vagy ilyesmi és akár hiszed akár nem al lányok lehetnek kívülről ilyen ultra mega menők tökéletes alakkal belülről nagyon félősek megszólalni nem mernek és csalódtak már fiúkban ezért még a nagyobbnál is nagyobb a félelmük...És igaza van az első válaszolónak nem csak az ő korában volt ez így még most is így megy ez a lányoknál ,hogy az kell akit nem kaphatnak meg (tudom magamról mert nállam is így van ez) Most ajánlanám neked ,higy legyél ilyen elérhetetlen te is de semmi értelme...próbálj meg ismerkedni valahogyan ...ha van olyan lány aki tetszik akkor írj rá megenni nem fog ha nincs meg bárkire írj rá aki az eseted ...sok sikert és majd írj hogy sikerült vagy nem találni valakit de ha nem megy akkor kitalálunk valamit...ha gondolod itt írhatsz nekem kérdéseket vagy bármi:vagyokvalaki84@gmail.com

14/L (lány)

2017. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Még mindig a második vagyok:ha lehet ne a ribiket keresd mert azok csak mást akarnak
2017. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


#2 Soha életemben nem jött be egy lány se. Én ezen a téren eléggé ropi vagyok. Mondjuk azért megválogatnám/om a lányokat, mert muszáj, hanem csak nagyot esnék

2017. ápr. 8. 15:02
 5/5 anonim válasza:
#2 vagyok: Ne legyél félénk !Próbálj meg a barátaid társaságában lányt keresni ...amúgy pedig biztos vagy te abban hogy szeretnél barátnőt??Esetleg ha elárulod hová valósi vagy akkor ha vannak ott ismerőseim lehet tudok segíteni
2017. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!