Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nincsenek barátaim, az...

Ha nincsenek barátaim, az mindenképpen az én hibám, vagy csak nincs szerencsém?

Figyelt kérdés
A régi barátok szépen lassan elkoptak, ha én keresem őket leráznak, ők pedig nem is hívnak sehova. Munkahelyen nincs olyan ember, akivel igazán szimpatizálnék. Internetről volt egy ismerősöm, egy darabig el is voltunk, még közös program is volt, de aztán hiába kerestem, nem reagált, úgyhogy hagytam is inkább. Már kezd frusztrálni a helyzet, hogy valami nem oké velem...
2016. máj. 14. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam is elkoptak a barátok , nem beszèlek senkivel már lassan 2 ève , de nem is zavar barátok nèlkül is megtudok lenni.

Nekem csak egy barátnőre lenne szüksègem de hát... Lehetetlen számomra.

2016. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Senkinek sem hibája.

Személyiségeknek kell passzolniuk.

2016. máj. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudunk rájönni, hogy a te hibád vagy sem.

Nem tudjuk milyen a személyiséged, lehet kibírhatatlan vagy és ezért kerülnek el az emberek, de az is lehetséges, hogy valójában nagyon kedves ember vagy csak zárkozott, és talán ezért nem keresik a társaságodat. Plusz ezen kivül még egy millió helyzet van, amiért nem barátkoznak veled.

2016. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy szerencse.

Lehet hogy veled van a baj, amit nem veszel észre.

Lehet unalmas vagy, idegesítő megjegyzéseid vannak, vagy ilyesmi.

2016. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!