Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak ha úgy érzem,...

Nandolo kérdése:

Mit csináljak ha úgy érzem, hogy a barátom nem tölt elég időt velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy úgy érzem a barátom nem foglalkozik eleget velem... Ez úgy néz ki, hogy szomszédok vagyunk és heti 3szor találkozunk maximum 3 órát... És én úgy gondolom, hogy egy gyors ölelésre bármikor ki lehet jönni, főleg úgy hogy amint mondtam szomszédok vagyunk. Nagy részben az édesanyja miatt nem tudunk talalkoznk, mert szerintem engem ő nem szeret és minden áron tiltani akar a fiától és szerintem azt is szeretné, hogy mi szét menjünk mert az anyjának az első dolog a tanulás. Én persze ezt megértem, de ez olyan szinten hat a fiára, hogy jobb esetben este 10ig tanul h kitűnő tanuló legyen, mert az anyja elvárja. Nem egyszer fordult már elő, hogy az anyja azért nem engedte át mert 4est kapott azt hiszem történelemből... És már nagyon belefáradtam hogy mindig én szervezem úgy a napjaimat, hogy a barátomnak jó legyen meg persze az anyjának... A másik ami eléggé zavar, hogy soha nem megyünk sehova... Mondjuk nem is nagyon lehetne ha ma 3 órát tudunk találkozni de azért jó lenne egy mozi, vacsi stb... Én ezt nem úgy várom el, hogy rendszerint ez legyen de azért néha jól esne. Szóval a segítségeteket kérném ez ügyben mert valamit ki kéne találni mert ez így nem normális szerintem.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. nov. 28. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Megbeszéled vele a problémád vagy tovább lépsz. Más megoldás nincs.
2017. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos, legelőször is megnézhetnéd, hogya a büdös francba írod ki a kérdéseidet, mert ebben semmi humoros nincsen.
2017. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Véletlen volt, mert nem figyeltem amikor ezt jeloltem meg... De látom te is csak a kötözködéshez értesz...
2017. nov. 28. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg beszeled vele a problemad csak ez az egyetlen egy ut van.

Meg probalsz az anyjaval is beszelni.

Hetvege meg szabad. Csak enmyit tudok tanacsolni

A tanulas nem kifogas amugy... tapasztalatbol mondom...

2017. dec. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ☺
2017. dec. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!