Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy az egyetlen...

Az normális, hogy az egyetlen és legjobb barátom a kutyám, és hogy úgy érzem, hogy csak ő ért meg?

Figyelt kérdés

2017. okt. 4. 18:02
 1/3 A kérdező kommentje:
* 13/L
2017. okt. 4. 18:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit ferde.
2017. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hosszútávon semmiképp nem egészséges, ha nincs legalább egy barátod, akivel meg tudod osztani a dolgokat. oké, elmondhatod a kutyádnak is, talán meg is ért, de mégse tud válaszolni semmit, nem tud tanácsokat adni, stb..az embernek szüksége van arra, hogy egy másik emberrel kommunikáljon. nem tudom, a családoddal pl. milyen a kapcsolatod, remélem jó, de még akkor is azt mondom, hogy mindenképp szerezz barátokat, mert szükséged van rá, mint mindenkinek. ha például az iskolában nem tudsz (mert van ilyen, nagyon sokáig én se tudtam), akkor keress valami hobbit, sportot, művészeti ágat, stb, ami érdekel, és ismerkedj ezeken keresztül. legalább biztos lesz közös érdeklődési kör, és akkor már több téma is:) nekem ez bejött anno
2017. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!