Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A gonosz földi tudósok miért...

A gonosz földi tudósok miért hazudják hogy idegenek nincsenek köztünk?

Figyelt kérdés
Miért?

#hazugság #tudós #gonosz #csilluminati
2017. dec. 13. 23:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem te idegen vagy.
2017. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
29%

4-5 ezer éve a kultúrák egymástól függetlenül is feljegyezték az ufokat.

Vagyis 4-5 ezer éve folyamatosan észlelik. Több híres festményen is ufokat ábrázolnak. Az első ember által készített repülő eszköz kb 100 éve készült...

2017. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Wadmalac ***** válasza:

"4-5 ezer éve a kultúrák egymástól függetlenül is feljegyezték az ufokat."

Pontosabban, feljegyeztek olyasmit, amibe ma sokan UFO-jelenséget látnak bele. Jogosan vagy oktalanul, lehet vitázni.


"Vagyis 4-5 ezer éve folyamatosan észlelik."

Nem, 4-5 ezer éve vannak olyan feljegyzések, amibe már valaki belelátott ufókat. Mint írtam feljebb, jogossága kérdéses.


"Több híres festményen is ufokat ábrázolnak."

Szerinted, Däniken szerint stb.


"Az első ember által készített repülő eszköz kb 100 éve készült..."

Nos, nem. Kínában több mint ezer éves feljegyzések vannak rögzített sárkánnyal levegőbe emelt katonai felderítőkről.

Az, hogy nincs korábbi írásos nyom, nem feltétlenül bizonyíték arra, hogy nem is volt ilyen korábban.


Maga a repülésvágy meg sokkal de sokkal régebbi. Ezt példázza is rengeteg ősi történet, legenda, ahol a valós történelmi tények keverednek a fantáziával, a sok-sok átírás kiszínezéseivel.

2017. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Az első ember által készített repülő eszköz kb 100 éve készült..."

Szeretem ez nem olyan biztos. Én inkább a kínaiakra tippelnék, hogy ők voltak az elsők vagy a Peruiak. :D

2017. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Duenna ***** válasza:

"A gonosz földi tudósok miért hazudják hogy idegenek nincsenek köztünk?"


Mert akkor be kellene vallaniuk, hogy immár 60-70 éve hazudik a globális politikai-katonai hatalom nemcsak az UFO-k jelenlétéről, hanem sok minden másról is!

2017. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

13# Attól hogy te nem hiszed el maga a jelenség létezik.

Egymástól teljesen független civilizációk amik nem is tudtak egymás létezéséről ugyanazt hallucinálták? A festőművészek se voltak hülyék hogy csak úgy viccből világító csészealjakat festenek a képeikre.


Ismeretlen repülő tárgy*


Lehet hogy csak egy érdekes formájú világító madár. Ez nem hit kérdése tudományosan bizonyított jelenség amire nincs magyarázat ennyi.


Az hogy az összes nép az égből leszálló istenekről beszélt már évezredekkel ezelőtt is lényegtelen.

2017. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
2017. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor most így ezek után, hogy kaptunk 2 oldalnyi választ a kérdésre, hadd kérdezzek már vissza.. Kik is pontosan ezek a hiteles tudósok, akik azt állítják, hogy nincsenek köztünk idegenek? Meg tudsz nevezni akár egyetlenegy ilyen embert, vagy mutatni bármiféle értekezést erről?

Én most rákerestem többféle kulcsszóval többféle nyelven, és csakis az ellenkezőjéről találtam írásokat, hogy igenis feltételezhető tudományosan is, hogy vannak köztünk idegenek. Senki sem állítja, hogy nincsenek köztünk, ez egyszerűen nem igaz.

Egyébként megsúgom, hogyha egy igazi tudósnak meggyőződése is lenne, hogy nincsenek köztünk, akkor sem jelentené ki állításként. Egy nem teljes mértékben vizsgálható állítás tagadása nem igazolható tudományosan.

2017. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Mindenki tudja hogy léteznek lumbulábiak,krixkraxok és reptoidok...

de ezt a tudósok tagadják!

Miért?!

Lehet valójában ők is álcázott reptoidok!

#mindmeghalunk

2017. dec. 14. 15:13
 20/23 anonim ***** válasza:

#19

De miért, de miért, de miért? Véletlenül nem állsz valamilyen rokonsággal ezzel a gyerekkel? :D https://www.youtube.com/watch?v=YJFtVsBAX00

2017. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!