Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek manapság olyan lányok, akikért tényleg érdemes küzdeni?

Figyelt kérdés

Nem látom már egy lányban sem a jót, mindben azt lesem, mikor fog szemétkedni velem vagy megbántani, mintha érzéketlen, hisztis gépek lennének, akik megkeseríteik a fiúk, férfiak életét.


EGyszerűen stressszelek már beszélgetni is velük vagy rájuk írni hiszen nekik úgysem vagyok elég jó, mindig többet és jobbat várnak, ha meg olyat szólok, ami nem tetszik nekik megsértődnek és tiltanak.


HOvá tűntek az igazán kedves, megértő, aranyos, szeretnivaló lányok? Miért van ennyi kegyetlen, érzéketlen ribi?



2012. máj. 21. 20:05
 1/10 anonim válasza:

Sajnálom, hogy így látod. Persze tudom, mire gondolsz; egy világban élünk. De azért csak kitartás, léteznek még normális lányok. :) Bocsi a sablonos szövegért.

16/L

2012. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Hát figyelj haver! Nem lehet ,hogy benned van a hiba?


Velem is hasonló (volt) a helyzet, azzal a különbséggel,hogy én tisztában voltam vele,hogy miért nem kellek senkinek.


Mert én egy lusta ,önző, fölényes, bunkó voltam/vagyok. Én legalább tisztában voltam mindig is,h azért nem kellek nekik,mert egy szemét vagyok,meg hát nem vagyok valami nagy szám.


Mind1,én sosem hibáztattam a lányokat ezért,ez a lényeg, a hibát mindig magamban kerestem,és hát meg is találtam, ez pedig sokat segített,hogy elkezdjek megváltozni.


Jelenleg találtam is egy igazán kedves, megértő, aranyos, szeretnivaló lányt,és miatta elkezdtem megváltozni, nem ő kért rá,valószínűleg kedvel engem így ahogy vagyok,de ezzel arra ösztönöz,h megváltozzak,és az a jó,h ez a saját elhatározásom.

Még nem vagyunk együtt,de már egész jó a kapcsolatunk,mert vele nem vagyok olyan szemét,mint a többi emberrel.

Még rengeteget kell fejlődnöm,h elég jó legyek hozzá,ez pedig csakis a saját elhatározásom,végre komolyan veszek valakit.


Szóval én állítom neked,hogy vannak még(ha nem is sok) olyan lányok,akikért érdemes küzdeni,legalábbis egy biztosan...

2012. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az, hogy nem látod bennünk a jót, nem a mi hibánk szerintem, és minden lányért érdemes küzdeni, ha kedveled. és vannak még igazán kedves, megértő és aranyos lányok, csak a mai köcsög világban mindegyik elrejtőzik, és burok mögé rejtőzik, hogy ne bántsák. és csak azoknak nyílnak meg, akikben tényleg bíznak. ezért érdemes küzdeni egy lányért, akármilyen is, ha kedveled, megéri. aztán vagy összejön, vagy nem, de legalább megpróbáltad, és nem rágódsz azon életed végéig, hogy mi lett volna, ha...
2012. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát a hiba, nem mindig saját magadban van.Rohadtul nem lehetsz mindenért a hibás.Van amikor pont az a baj, hogy amiatt hogy magadat hibáztatod, nem tudod szeretni magadat, ebből következik az, hogy mást se.
2012. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Én egy normális kedves aranyos csajt ismerek, de hát ő sajna már foglalt ;) az én kis barátnőm <3
2012. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vannak.

de nem mindegy milyen társaságban keresed őket. ha nem idegenkedsz a stílustól, nézz körül a tipikus rocker, reggaes lányok között (ők fogékonyabbak, érzékenyebbek), vagy járj kultúrtársaságba a disco helyett. mindenesetre máshol próbálkozz mint eddig.



és ne stresszelj. nem csak kapcsolatkeresés céljából lehet ismerkedni barátkozz előbb hátha akkor nem leszel olyan feszült.

2012. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Veled van a probléma..."Hová tűntek az igazán kedves, megértő, aranyos, szeretnivaló lányok?" Sehova, léteznek és élik az életüket ahogy bárki más.


DE: "Nem látom már egy lányban sem a jót, mindben azt lesem, mikor fog szemétkedni velem vagy megbántani, mintha érzéketlen, hisztis gépek lennének, akik megkeseríteik a fiúk, férfiak életét. "

Ha te így látod, akkor lehetek én/akármelyik lány akármilyen aranyos és megértő és stb, te akkor is így fogod gondolni. 24/L

2012. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt arra értettem, hogy amikor még nem ismerem meg őket, csak látom és épp kezdeményezek mondjuk a lányoknál, már előre úgy megyek oda, hogy ez is biztos egy beképzelt, flegma, utálatos, felszínes, egoista lány, mert sajnos sok ilyet kifogtam, sokat csalódtam, sokat bántottam, nem csak a nők, a férfiak közt is sok aljadék van igazából, de mégis jobban kínoz, hogy nincs társam.
2012. máj. 21. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Küzdeni"?


Két egyenrangú félnek miért kéne küzdenie egymásért? Ahelyett, hogy felszabadultan élveznék egymás társaságát és majd ha úgy alakul, lesz belőle valami.

2012. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mind ilyen, de a mai világban egyre több az ilyen sznob szuka. Talán az elkényeztetett világi macák akikre ez leginkább jellemző. F.26. vagyok, de én is világ életben elkényeztetett ember voltam anyámék által, viszont én vagyok az ellenpélda,hogy nem beszélnék lekezelően senkivel, nem közösítenék ki másokat elvszerüen, de az elmémben persze ottvan attól még a "ki hova is tartozik" !! A nők meg nyilván nem marhultak meg,hogy szinten aluli partnert keressenek maguknak, valahogy ösztönszerűleg a legjobbat keresi az ember, minek csóró, ha van gazdag is, minek nélkülözne mellette, miért húzná vissza az életét, könnyebb kapaszkodni egy pénzes ürgénél. miért választana genetikailag+ egészségi állapotban gyengébb evoluciós fokban lévőt, hogy utána a kölkeit is gunyolják,hogy micsoda szép génállományt örökölt. A nők nem ostobák, tudnak szelektálni rendesen. Szerintem getetika alapján is kategorizálnak. Ez végülis mindig is így volt, az arisztokraták nem nagyon vegyülnek az alsóbb rétegekkel. A sötét középkorban is biztos voltak rettentő nagyképű lekezelő "úrnők". A mai világban meg egyre több elkényeztetett kis majom szaladgál ugyanugy a többiek közt, és nehéz őket kiszűrni, a jobbfélék, atraktyvabbak általában ilyenek, azért akad meg könnyebben a tekintet is rajtuk, kihívóbbak, és nem kaphatja meg őket AKÁRKI. Szeirntem ez lehet a magyarázat.
2012. jún. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!