Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A gonosz földi tudósok miért...

A gonosz földi tudósok miért hazudják hogy idegenek nincsenek köztünk?

Figyelt kérdés
Miért?

#hazugság #tudós #gonosz #csilluminati
2017. dec. 13. 23:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez kész röhej, én egy idegen vagyok a Nibiruról, és kész szégyen, hogy a földi tudósaitok ilyen mocskok lennének... Be is fogjuk perelni emiatt a NASA-t!
2017. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Aki képes elhinni azt, hogy a mi vagyunk a mindenség megteremtője, továbbá, hogy mi vagyunk a tápláléklánc csúcsán, az nagyot téved. Még csak középmezőnyben sem vagyunk. Az, hogy UFO-k léteznek természetesen igaz, naponta láthatunk ilyet, ma pl egy repülő objektumot láttam ami egyenesen repült, nem tudtam mi, vagyis UFO. DE nem valószínű, hogy földönkívüli által irányított jármű. Vagyis én még valódi földönkívüli repülő objektumot nem láttam, és alient sem. De aki azt nem hiszi, hogy létezik és ez egy VALÓS dolog, az maradi. Igenis léteznek földönkívüli lények, akik baromira nem hasonlítanak ránk, sokfélék és az intelligenciájuk sokszorosa a mi agyunkhoz képest. Eleve az tisztázandó, hogy maga az univerzum el sem tudjuk képzelni mekkora, nem beszélve arról, hogy szintén maradi, aki elhiszi, hogy csak itt élünk mi és más lények nem léteznek. A tudósoknak SEMMIT nem sikerült bizonyítani, illetőleg bizonyos dolgokról mi nem is tudunk/hatunk. A földönkívüliek járműve is sokféle, fajtáktól függ milyen, de nagy valószínűséggel hiszem, hogy teljesen más elven működnek, mint a mi légi járműveink. HISZEK abban a teóriában, hogy a gravitáció elvén működnek a csészealjak, és ezért képesek elpattanni vele, mint egy bolha. Számos eset bizonyítja (pl Roswell), hogy rengeteg alkalommal tesznek látogatást a Földre. De akkor ott van Travis a favágó esete, ami egyértelműen egy igaz történet!

Szerintem mindig saját dolga, ki mit hisz, nem hülyézek le senkit, hogy nincs, nem lehet, mert nem láttam. Én sem láttam, lehet nem is fogok, talán jobb is. Viszont csak abban kellene belegondolni, hogy a tudósaink sem tudják mennyi Földhöz hasonló bolygó lehet, amin lehet hasonló élet, sokkalta magasabb intelligenciával és teljesen más lényekkel, mint mi vagyunk


https://www.youtube.com/watch?v=sWaQ8OfJuVQ

2017. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
" Amit az ember nem ért, attól fél."
2017. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!