Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lehetett a baj, amiért...

Mi lehetett a baj, amiért megbuktattak a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Már kétszer megvágtak,kezdem azt hinni lehúzás az egész.kint volt egy tábla,2 autó rajta,jobb egy fekete,bal oldalon egy piros,és ez a kettő autó pirossal bekarikázva. Értem én h piros autóval tilos előzni,de az oktató kocsink sárga volt, tehát nem sértettem szabályt mikor megelőztem az előttem haladót.


A masik meg a körforgalom előtt ki van rakva soroksáron egy köralakú 30-as tábla. Nem is értem ,mentem 30 kört és ebbe is belekötött. Szerintem elszámolta és ezen múlt az egész .


2018. febr. 21. 20:09
 1/7 anonim válasza:
95%
Kac-kac😅
2018. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Megfoglak verni mint a kutyát Rusko!
2018. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Öregem téged azért húztak meg mert te villamosvezetői vizsgára mentél és a villamossal előztél és hajtottál be a körforgalomba.

Bizony, az a sárga amiben ültetek az nem kocsi volt...

2018. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülye :DDD
2018. febr. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én a szirénázó rendőrautót előztem meg annál a táblánál, nem értem miért buktattak meg engem is
2018. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

Én meg nem értem, mikor behajtottam a mkét oldalról behajtani tilos kivéve célforgalom tábla alá, vizsgázás céljából, az miért baj.

Céltalanul be nem mentem volna.

2018. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ez a baj a világgal,hogy olyanok oktatnak,akik még számolni se tudnak! Felháborító!
2018. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!