Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit jelent ha, ezeket álmodtam?

Mit jelent ha, ezeket álmodtam?

Figyelt kérdés

Ezen a héten nagyon furcsákat álmodtam...

Az első egy ilyen zombi apokalipszises volt és emblékszem hogy nagyon féltem aztán betörtek a zombik és megöltek...de nem azonnal ébredtem fel hanem éreztem ahogyan szét marcangolnak és aztán ébredtem fel....

A másodikban egy kórházban voltam egy ismeretlen emberrel és ránéztem a combomra és tiszta lila volt de valamiért tudtam hogy el van törve...

A harmadik egyben utolsó:

A suliba menet eltörtem a csuklóm de nem fordultam haza hanem mentem tovább a suliba, aztán a kezemet láttam és nagyon lila volt...

...

Még régebben álmodtam egy olyat hogy a legjobb barátnőmmel és a tesommal mentem a lidlbe és a parkolóban ránk zuhant egy repülőgép alkatrész én és a barátnőm meghaltunk a tesóm túl élte...

De,most sem ébredtem fel azonnal hanem láttam a szüleimet és a szerettem sírni a koporsómnál...

Légyszives megválaszoljátok?



#halál ##csontörés
2018. febr. 22. 13:44
 1/5 anonim válasza:
Azt jelenti,hogy ne hagyd el a házat!😂
2018. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel abban, hogy minden álom jelent valamit, akkor rá se bagózz. Ha hiszel, akkor minél előbb építs bunkert és ki ne mozdulj belőle.
2018. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tull sok katasztrófafilmet zombifilmet nézel :DDD

AZ utolsó az kb a Végső állomás általad elképzelt jelenete :DD

2019. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szilvásbukta
2019. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 lehetséges xdd viszont az a gáz hogy a végső állomást még nem láttam szóval...

#4 én inkább az almásbuktát szeretem .

2019. jún. 19. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!