Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezeket a...

Miért álmodtam ezeket a tanáromról?

Figyelt kérdés

Jó fej ember nagyon birom de ha ottvan a közelben mégis a lesz*rom a fejét magasról képemet mutatom. (mutattam régebben, nehogy feltünjön neki hogy jobban kedvelem mint a kollégáit). Egyik éjjel azt álmodtam hogy meghalt, a temetésén láttam magamat.

Eltelt kb egy hónap, és egy mostvagysoha szerü esetben megmondtam neki hogy a kedvenc tanárom (látszott rajt hogy örül neki amin kicsit meg lepődtem).

Aznap éjjel egy újabb álmom volt, az iskolában voltam és a tudatomban volt hogy ő nem él (mintha fojtatódott volna a régi álmom) szomorú voltam, és egyszer csak megjelent a folyosón jött velem szemben és akkor valaki azt mondta mellettem hogy: ujra ittvan, és ez miattad van


Nem tudom mi lehetett ez de nagyon kiváncsi vagyok a válaszaitokra. Csak olyanok irjanak akik hisznek az álmok jelentésében.


2010. máj. 30. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy érzed a távolságát, nem lehet több köztetek, mint tanár-diák viszony, ezért ő számodra halott. az, hogy "feltámadt" talán annyit tesz, hogy reménykedsz.
2010. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valahol a tudatalattid fél a tanártól, hogy Ő egy démon, és amikor tanítás közben belenézel a szemébe, akkor elszívja a lelkedet? Esetleg előző életetekben Te voltál az Ő tanára, de megbuktattad, és most aggódsz, hogy visszaadja neked a kölcsönt? Milyen az osztályban a feng shui? Nem halt meg régebben az iskola alagsorában egy diák, mert ha igen, akkor lehet, hogy a lelke megszállta a tiédet. Szerintem legyél nagyon óvatos.
2010. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nincs alagsora az iskolának padlása az van állitólag (nem tudom hol a feljáró) .

Nem tudok ilyen iskolai halál esetekről. :)

2010. máj. 30. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tudat alatt tudod, hogy a lesz@rom arc tök fölöslegesen, mert lehet neki sem esik jól és emiatt "elveszted", persze csak képletesen. Egyszerűen legyél vele kedves, mint a többi tanároddal.
2010. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Óvatosan a képzelgésekkel.

Én beleestem ebbe a hibába, azóta is tisztázatlan a viszonyunk.

2010. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
milyen képzelgésekkel?
2010. máj. 31. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Túl sokat foglalkozol ezzel a dologgal, más képet mutatsz magadról, mint ami vagy, aztán ezzel teljesen ellentétes módon elmondod neki, h ő a kedvenced.

A képzelgésen azt értettem, h nyilván elképzeled, h ha beszélsz vele, hogy viselkedsz, mit mondasz, ő erre mit válaszol, azt gondolom, h jobban foglalkoztat, mint gondolnád.


Bele lehet esni ebbe a csapdába, csak óvatosan, mert bele lehet ragadni.


Tapasztalatból beszélek.

2010. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem szoktam ilyeneket elképzelni. Van jobb dolgom is! :D


Ahogy olvasom úgy gondoljátok érzek valamit iránta de ez nem igaz (főleg hogy azonos neműek vagyunk igaz ezt nem írtam) csak jó fejnek tartom.

Ezért sem értem az álmomat, de úgy tűnik nekem erre már nem lehet normális magyarázat. :D

2010. okt. 25. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!