Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezeket?

Agyblokkoló kérdése:

Miért álmodtam ezeket?

Figyelt kérdés
3 egymás utáni álom mindegyik iskolában játszodott.az elsöben az iskola elsö napján írtunk.A másodikon meg lekéstem a buszt és a bátyám is követtet benne.a 3.ik a legszőrnyübb.Elbicikliztünk Ukrajnába hol nukleáris hatás volt.Az álom szerint és a határőrök 3 már kimaradt tanuló volt és már haldokoltam az álmomban és akkor sem engedtek ki sőt mi több lekelett ülnöm és élveznem a látványt és még az álom szerinti világban egy hatalmas látvány van lefelé Ukrajnába szóval rengeteg hülyeség.ÉS még a tanárok sem engedtek el ott.Meg megkérdezték hogy ki meleg én vagy az egyik tanuló ugyan az a monogrammunk ezért csak egy monogrammot írtak le.És sajnáltam hogy öt kapták el és egy ketrecbe zárták öt mint egy kis nyulat. de már eltűnt a bűntudatom.Hetero vagyok de már mind kettejűnket vádoltak már meg.

2012. aug. 18. 14:08
 1/1 anonim válasza:
Tanulj meg fogalmazni.
2012. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!