Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezeket? Mit...

Miért álmodtam ezeket? Mit jelenthetnek ezek? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval az első álmomban egy hotelban voltam anyával. Aztán Ő valamiféle merényletben meghalt. Pontosan nem tudom már mi volt. Aztán két nyomozó engem kezdett üldözni. Az egyiket felismertem de nem közeli ismerősöm, hanem egy sorozat színésze. A 4.-en voltunk és Én beszaladtam a liftbe, Ők pedig a lépcsőn jöttek le. Egyszerre értünk le a földszintre és én elkezdtem rohanni a forgóajtó felé ahogy Ők is. Itt véget ért az álmom és felébredtem. Mikor felébredtem 03:50 volt, és vagy fél óráig nem tudtam visszaaludni, mert úgy éreztem, hogy valaki vagy valami még van a szobámban. Bekapcsoltam a TV-t és kimentem a WC-re. Ekkor már kezdett világosodni de azt a furcsa érzést, hogy valaki még velem azt továbbra is éreztem. Csak ez az érzés már a szobámból, hanem anya szobája és a bejárati ajtó előttről jött. Ezután bementem a szobámba és sikerült visszaaludnom. Ekkor jött a második gyilkosságos álmom. Ebben már szerepelt apukám és anyukám is. Apa a laptop előtt ült és volt előtte egy tálcán pár darab torta szelet. Nem tudom már milyenek, szerintem annyira nem lényeges. Elkezdtünk vitatkozni mire én kimentem a konyhába, megfogtam egy húsvágó kést azt hiszem és hát megöltem vele. Itt leszögezném, hogy sose tennék ilyet a valóságban. Aztán a késsel a kezemben megfenyegettem anyát, hogy ezt soha senkinek nem mondhatja el. Ezután egy erdő szélén, egy patak és egy platós kocsi mellett álltunk de már nem anyával. Egyedül voltam sok ismeretlennel akiket még soha nem láttam sehol. Talán 10-12 ember lehett Páran elindultak vadászni azt hiszem és visszafordultak, mikor meghallották mi történt. Majd én elkezdtem sírni. Ezután egy szellemtörténet beszámolót láttam. Olyan volt, mintha a TV-ben lenne csak nem volt TV meg semmi. Itt is egy vadidegen ember magyarázott. A pasi arról mesélt, hogy Ő a falnál aludt és a szellem leverte a saját fejszobrát majd az ágyat és vele a pasit is középre húzta pont a levert szobor fölé. Erről volt egy videó is, mert azt hiszem bekamerázott szoba volt. Ezután már nagyinál voltam nagyival, anyával és apával. Még mindig az előző történet volt és elkezdtem sírni. Apa felhúzta a cipőjét, mintha indulna valahova. Én közben Istennek könyörögtem, hogy bocsásson meg, majd apához rohantam és átöleltem. Továbbra is sírtam és zokogva kértem tőle is bocsánatot és mondtam neki, hogy nem akartam.

Hát ennyi. Mit jelenthetnek ezek az álmok? És mitől volt az a furcsa érzésem hajnalban?



2013. máj. 9. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet a szüleidről való leválásról szól. hogy a szülőt elpusztítod. amikor már te magad vagy és nem ő rajtuk keresztül éled az életet. megölöd a régit. és elszaladsz és szégyelled magad és elnézést kérsz. mert sajnálod, hogy el kell áruld azt a világot a sajátodéért cserébe.
2013. máj. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 -B válasza:

Hát én nem magyarázgatok bele semmit - de úgy gondolom nem is erre vársz. :)

Ezért inkább elmesélem az én egyik álmomat:

Ebben apukám akart engem megölni, vagy legalábbis üldözött. És pontosan tudtam, hogy miért: a hitem miatt, mert Jézusról beszéltem neki. És már meg is vert meg mindent megtett az álmomban, hogy 'kitörölje' belőlem a hitet. Amúgy az igaz, hogy a valóságban is mindig veszekedett velem akkoriban ha véletlen Istenről van szó. Aztán sokáig üldözött az álmomban, én meg futottam előtte, de egyszer csak megjelent Jézus, és Apa meglátta. Meglátta, hogy nem kitaláció, hanem igazam volt. És akkor, amikor meglátta elképedt, én pedig énekelni kezdtem neki, hogy 'Szeretlek, Apám!' :) Hát mint valami filmben olyan volt, sírtam, olyan megható! :)

Na most a te esetedben nem tudom, hogy milyen a kapcsolatod az Apukáddal. Tudom, hogy nem ölnéd meg, de mérges lehetsz rá. Nem magyarázok bele semmit, ezeket te tudod. Nekem az egészből az a tanulság, és az a csodás, ahogy bocsánatot kérsz a végén mindenkitől: Istentől és tőlük is. :) Ez annyira biblikus :)

Figyeld, ezt mondja Isten a Bibliában:

"Mert ha az embereknek megbocsátjátok vétkeiket, nektek is megbocsát mennyei Atyátok. Ha pedig nem bocsátotok meg az embereknek, Atyátok sem bocsátja meg a ti vétkeiteket." (Máté evangéliuma 6,14-15)

Ha van valami panaszod a szüleid ellen, akkor bocsáss meg nekik - és a valóságban is megbocsát Isten. Megbocsát, mert elküldte a Fiát, Jézust, akinek az áldozata elég, hogy megbocsássa az összes bűnünket. Ez nem kamu. Látod, egyik szülőm sem hisz, én pedig akkor értettem meg, amikor a Bibliát olvastam. Akkor olvastam először, amikor irodalomból házi volt. De neked is ott a lehetőség, hogy vedd fel és olvasd: olvasd János evangéliumát, ne csak valahol véletlenül kezdd el, vagy ne is az elején. Ez jó tanács. :) Ha régi a nyelvezete a Bibliának amit olvashatsz, akkor itt van a neten az amit szinte minden hívő használ:

[link]

2013. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!