Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valakinek tapasztalata dieselm...

Valakinek tapasztalata dieselmotoros kínai láncfűrészekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nézegettem ezeket a Stihl, McCulloch, Husqvarna, stb láncfűrészeket, kis 30ccm- es kétütemű diesel motorokkal.

Az érdekelne, mennyire megbízhatóak, mennyire ajánljátok?

Hidegen télen is könnyen indulnak?

Elvileg nem lehet olyan rossz motor bennük, hisz mercedeslicences motor van bennük (CDI).

Valakinek tapasztalat?


2018. febr. 25. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Már a robogós kérdésed sem volt vicces, de hogy elsütöd még egyszer, nagyon gáz...
2018. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
49%
Szerintem vicces! :)
2018. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Nekem van ilyen láncfűrészem. Mindegyik fajtából egy- egy, igsz azok hybrid motorosak és Bugatty Veyronnmotor van az egyikben, dupla 1,9 Tédéjí motor a másikban, hókotrós sószórós lánctalpas hómarós önjáró puttonyos talicskamotor pedig a harmadikban.

És igen, hidegen is pöcre indulnak mind.

Az első versenyzőre ne hallgass, értelmetlen válaszokat ad.

2018. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Valaki adjon már IP-bant ennek a majomnak...
2018. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
10%

Amúgy ezt nem értem. Első és utolsó tulkok, h nem tetszik a kérdés és nincs humorotok, miért nem mentek el a kérdés mellett? Mennyivel jobb, h a savanyú, irreleváns válaszotokkal szennyezitek itt az oldalt?

Amit ti tesztek, az legalább olyan káros, mint egy- egy troll. A trollok mellett szól viszont, h ők legalább az oldalt színessebbé teszik, rajtuk lehet mulatni. De rajtatok még azt sem. Csak savanyúan élitek az életeteket mosoly és humor nélkül és csak jelentegetni tudjátok, smi másnak esetleg mosolyt csal az arcára.

Mint az oviban.

2018. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rakja a humor kategóriába. Így is épp elég barom kérdés van.
2018. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
6%

Ezzel egyet lehet érteni. Csak akkor meg azon menne a pampogás, h ez miért nem a közlekedés kategóriában van. :D

Amúgy ez a 72%- os is csak az eszet osztja állandóan a kérdéseknél.

Az sem jobb. Értelmes dolgot egyszer nem láttam tőle, viszont mindenkit jelenteget, meg kötekedik. És ő kér bannolást másokra. Vicces.

2018. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%

#7- nél a pont.

Én is megfigyeltem,hogy az a tökkelütött csak kötekedni meg jelenteni jár ide.Szánalmas az ilyen ember.

2018. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Osztom, mert van. Ha nektek lenne, ti is oszthatnátok.

Ti többnyire már a kérdésekett sem értitek.

Igazából csak titeket bosszantani járok be ide. Jó nézni a szánalmas bejegyzéseiteket.

2018. febr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Á, szóval a 7-es lehet az, aki gondolkodás és elolvasás nélkül lepontoz mindig, meg kötözködik.

Csak mert én is 72 %-on vagyok, mint az előző.


Hát, drága barátom, matekból nem lehettél valami jó az iskolában.

Itt az emberek túlnyomó többsége 50 és 80 % között áll.

Vagyis, tippem szerint minden 40. felhasználó 72 %-os.

Nem tudom, hányan válaszolgatnak itt rendszeresen, mondjuk 5000 embert feltételezve 125 felhasználó áll jelenleg 72-n. Te meg mind a 125-öt lepontozod.

2018. febr. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!