Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a Lidls bukósisak...

Szerintetek a Lidls bukósisak mennyire éri meg Simsonra? Nem gagyi, kínai? Menyire zajos?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 13:00
 1/2 Vortrex ***** válasza:

Az talán a Crivit márkájú, nem? Az teljesen jó, biztos van jobb is, de ezt a kategóriát motoros boltban 2x annyiért adnák.


Nem vagyok nagy motoros, 4 évig ilyet ( [link] használtam, párat estem is benne és tökéletesen bírta, mikor jobban odavertem a fejemet, akkor se lett semmi bajom. Reméltem mások se jártak vele rosszabbul.


Nekem nagyon tetszett benne, hogy tele volt nyitható-zárható szellőzőnyílásokkal, hidegben nem párásodott, melegben nem főtt meg a fejem, az egész álla felnyitható volt, így szemüvegben is kényelmesen fel tudtam venni, és volt egy leengedhető napszemüveg rostélya is, ami néha jól jött, bár inkább csak vagizásra volt jó.

Egyetlen hibája, hogy a plexijét elég kicsi műanyag fülek tartották, ezért könnyen eltörött a rögzítése, de egy 6-os csavarral könnyen vissza lehetett tenni.


Szerintem amennyi pénzért dobálják őket, teljesen megéri

2018. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is az van. Bevált.
2018. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!