Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Láttam egy kis kanalat elég...

Láttam egy kis kanalat elég drága volt 38 ezer forint. Sok pudingot szoktam enni ezzel finomabb lenne?

Figyelt kérdés
Mindig van nálam egy kis kanál. Amivel eszem a pudingokat. Ezt a kis kanalat amivel jelenleg eszek találtam meg is van számozva de ikeás olcsó. Hogyha megveszem 38 ezerért azt a kanalat akkor azzal finomabb lenne a puding? Vagy amiért az én kanalam talált ezért azzal finomabb ízeket tudok elérni?
2018. ápr. 14. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen. Azért épül ennyi stadion is mert új stadionban jobb a magyar foci
2018. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha Mari néni szarul főz és adok neki zepter edényt,finomabb lesz benne a szar? Hofi.
2018. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Franc tudja, nekem inkább megkeseredne a számban a puding, 38 ezer forintos kanállal enném...
2018. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"...ha 38 ezer forintos..."
2018. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vigyáznék, az a kanál meg is eszi helyetted!!!!!
2018. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!