Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Mikor fogunk már felébredni a Mátrixból?

...mennyi évtized telt el a valós világban Mátrixhoz képest? Nálunk 2018 van a valódi világban milyen évszámot írunk? Kik ellen harcolunk és miért nem engednek ki minket a valódi világban?

2018. jún. 16. 12:30  Privát üzenet  

A válaszok
Nem a valós világban van 2000. Megállt az idő az Y2K után. A mátixban van most 2018. Látod te is el vagy mátrixosodva már

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. jún. 16. 12:32 Privát üzenet
Majd akkor, ha jön Neo es felébreszt...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. jún. 16. 14:11 Privát üzenet
1: Írja, hogy a mátrixban van 2018, és azt kérdi, hogy a valóságban milyen évet írunk? Szövegértési gondok vannak?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. jún. 16. 18:34 Privát üzenet
fosfosfosfos nevű felhasználó válasza:

Bocs, de még kell a testhőmérsékleted az energiatermeléshez. ÜDV. Skynet

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. jún. 16. 18:35 Privát üzenet
Már ébren vagy.Nem vetted észre?Akkor nagyobb a baj mint amilyennek érzékeled.Üdv a jelenben,ja és én csak a libamáj pástétomért ugrottam be ide erre a bolygóra.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. jún. 17. 20:21 Privát üzenet
Wadmalac nevű felhasználó válasza:

Elszúrtad, a másik tabeszt kellett volna bevenni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. jún. 18. 14:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez miért van, hogy csak így tudok felébredni?
Két napja folyamatosan olyat álmodok, hogy megcsal a baratnőm. Tudom h sosem tenne ilyet de nagyon rossz felébredni ilyen álmok után Mitől lehet ez?
Miért van az hogy félálomba vagyok, tehát ézékelem úgymond a környezetemet és olyan érzés tör ki rajtam hogy valami húz befele a testembe és nagyon nehezen tudok...
Létezik olyan, hogy az ember álmában ragad és képtelen felébredni?
Mire utalhat ez, nemtudok felébredni?
Mit tennél ha kiderülne hogy az életed egy rémálom amiből nem tudsz felébredni csak akkor ha meghalsz?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!