Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti mit gondoltok, a macskáknak...

Ti mit gondoltok, a macskáknak vannak mágikus képességei?

Figyelt kérdés

És ha igen milyenek?

Nekem van egy macskám aki be tud jutni zárt terekbe ahova pedig nem férne be.

Lehet hogy teleportál?


Meg ugye ott van az a történet ahol a macska térképet olvas,szóval lehetséges hogy sokkal többet tudnak mint mi, emberek?


Mi van ha néhány bűneset mögött is ők állnak?


2018. júl. 19. 04:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és volt találkozásom már macskákkal szóval nem a levegőbe beszélek.Egyik fekete másik is.
2018. júl. 19. 05:07
 2/16 A kérdező kommentje:
De amúgy én kutyás vagyok pedig régen macskás voltam.Ugye jól tettem?
2018. júl. 19. 05:15
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy a kutya köpött
2018. júl. 19. 05:17
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem BIZTOS hogy nincsenek nekik. Ezeket amúgy honnan szedted? Az első sztori szerintem magyarázható azzal hogy a macskák nagyon mozgékonyak és a kis résekbe is be tudnak jutni. A térképeset én azzal magyarázom hogy lehetséges hogy érdekesnek találta és elkezdte bámulni. Ha meg tudnának is olvasni akkor se jelentené ez azt hogy feltétlenül többet tudnak. A kedvenc novellámban egy macska buktatta le a gyilkost, de az a sztori kitalált, nekem meg nem fér a fejembe hogy hogy jutnak ilyenek az eszedbe. Ezt a kutyás-macskás dolgot pedig hagyjuk már, mert a tököm tele van azzal hogy az emberek egy ilyen hülye kérdésen vitatkoznak.
2018. júl. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem a macskákat, intelligens, független állatok és persze helyesek is.

Viszont te túlzásba vihetted a macskaimádatot hogy rejtett képességeket látsz bele.

1-s válaszoló,mi a címe annak a könyvnek,ha nem titok?

2018. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Uccsónak: Edgar Allan Poe - A fekete macska :D Egy 19.századi lightosabb horror novella.
2018. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább készülj a macskaháborúra!!

Ne horrort olvasgass!

2018. júl. 19. 09:23
 8/16 anonim ***** válasza:

Köszi! ☺

Imádom Poe-t és a műveit,annyira bele tudok borzongani.


Kérlek szállj le rólam Kérdező és inkább olvass te is Poet.Utána gyere a fantáhiáiddal😂

2018. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most tûnt fel hogy a kérdés a humor kategóriában van, pedig már akartam kérdezni hogy megadod-e a dealered számát XD
2018. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem!!!!! Ez nem igaz,a háború tényleg közeleg, nem halljátok hogy vernyákolnak! Van egy hely ahol átvészelhetitek.

A koordináták: 450 fok délre és 251 nyugatra.Minden jót.Én szembenézek a végzetemmel😎

2018. júl. 19. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!