Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell az athamét avagy...

Hogyan kell az athamét avagy mágikus tőrt felszentelni?

Figyelt kérdés
Elég jártas vagyok már mint ezoterikus, 5 éve vetek kártyát. Idén nyáron pedig elkezdtem érdeklődni kicsit mélyebben az okkolitizmus, vagy a Wicca iránt. Annyit tudok hogy úgye bár ezt a mágus önmaga a saját vérével szenteli fel, a többi avatási titok. Ha lehet akkor kérem a már gyakorlottaktól hogy meséljenek erről anélkül hogy avatási titot sértenének.

2017. aug. 26. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Wicca athame, vagy Sátánista athamét akarsz felszentelni?
2017. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az ostobaságot honnát szedted? Ki mondta, hogy vérrel szentelnek bárnit is a Wiccá-ban?
2017. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
A Wicca békés vallás. Nem hiszem hogy vért használna- most lenne jó megkérdezni a nővéremet. Ő "gyakorló" Wicca.
2017. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kell egyből ennyire megijedni, egy cseppről van szó!


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=Unie1AGcM68

2017. aug. 26. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti infromáció torzított mellèkágával próbálkozol. Feleslegesen.
2017. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy torzítás. Nincs véráldozat se vérrel való tisztítás. Persze avatási titok mindenhol van, de avatni 1 eszközt lehet a nélkül is. Megtisztítasz 1 kis területet, ahol dolgozol. Akár fogsz 1 seprűt és elképzeled, ahogy tisztára sepri az energiákat is. Fogsz 1 füstölőt, 1 szál gyertyát, 1 pohár vizet és 1 követ (levegő, tűz, víz, föld) és áthúzod felettük, vízzel átsimítod, mintha mosnád és a kőre ráteszed. Addig tartod mindegyik felett, amíg úgy nem érzed, hogy elég. Utána kéred az istenek áldását rá. Én, személy szerint csak tisztítani szoktam, az erejét használat közben kapja. Az istrnek már azzal áldásukat adták, hogy megtaláltad, amelyikről úgy érzed, szívesen használnád és megtisztítottad.
2017. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rákérdeztem, azt mondta a tesóm hogy nem használnak hozzá semennyi vért.
2017. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!