Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azt mondják, megőrültem. De a...

Azt mondják, megőrültem. De a hangok azt modnják, hogy normális vagyok. Akkor most mi az igazság?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hangok azt mondják: normális vagy, akkor megőrültél.

Ha a hangok nem mondják ezt, hanem azért hallod, hogy beszélnek hozzád: akkor is őrült vagy.

Ha ilyennel humorizálsz: az őrület biztos jele.

2018. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, nincs veled semmi baj. Más is hall hangokat, csak nem merik bevallani. Inkább azt mondják másokra, őrült. Én nem ilyen vagyok, hanem teljesen ép elméjű.

Sokat beszélgetek erről a barátaimmal. Pl. Ciceróval, Dantéval, Néróval, meg valami hülye korzikai törpével. Ők is mind hallanak hangokat. Az az igazság, hogy mindenki az én hangomat hallja. Te is fiatal barátom. Ha furcsa, levegősnek érzed, az azért van, mert már ezer esztendeje nincs testem. Így egy kicsit nehéz. Most azt mondom, menj ki a kamrába. A hűtőben van jó finom dinnye, edd meg.

2018. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, a dinnye mindenre megoldás. 🤤
2018. júl. 28. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
a hangok azt mondják megőrültem. ez igaz is. akkor most mi van?
2018. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Hülyeség. Az őrültek, nincsenek őrültségük tudatában.
2018. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!