Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Önök szerint normális, ha egy...

Kiri90 kérdése:

Önök szerint normális, ha egy lány 22 éves létére még szűz? Mert vannak olyanok, akik azt mondják, hogy nem normális, természet ellenes, mások meg mondják, hogy normális. Most mi az igazság?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 21:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Normális persze.Semmi gond nincs vele.

Viszont ideje nyitni a pasik felé

2012. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Csak ha a kutya se kíváncsi az emberre, akkor van szívás..
2012. nov. 5. 21:25
 3/31 anonim ***** válasza:

Normális.

Olyan nincs hogy a kutya sem kíváncsi...

Nyitottabbnak kell lenni, mert a zárkózottság kiül az arcodra is és így persze hogy nem mernek hozzád szólni...

2012. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hiába járok el bulizni havonta egyszer, így se vesz senki észre..:///// Szerintem azért, mert csúnya vagyok..
2012. nov. 5. 21:28
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem létezik olyan csunya ember aki ne találhatna párt. Viszont lehet ok a tul nagy elvárás, vagy olyan a hozzáállásod hogy nem engedsz közel senkit. stb.
2012. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Ne önözz már minket.:D

Ne legyél itt is ennyire görcsös. Egyáltalàn nem gáz. Ha fiú lennél sokkal inkább lenéznének... Egy szűz csajnak a többség örülne.

Én is például.:P


20F szűz

2012. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Normális.


"Szerintem azért, mert csúnya vagyok.." Van egy olyan érzésem hogy ez baromság...

2012. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
[link] Szerintetek nem vagyok ronda..???? Mert szerintem az vagyok..
2012. nov. 5. 21:35
 9/31 anonim válasza:
Normális,csak a tv,meg internet,meg mai tinik szerint nem! Én nincs olyan hogy csúnya ember ezt verd ki a fejedből! Ízlés kérdése az hogy kinek ki tetszik,meg hogy kivel akar összejönni!
2012. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat nektek..:DDDDD Igyekszem pozitívan állni a dolgokhoz..:DDDDD
2012. nov. 5. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!